Home ПОЛІТИКА Неонацистські та антисемітські організації за підтримки влади Зеленського вільно діють в Україні, — заява ОПЗЖ
28.11.2020

Неонацистські та антисемітські організації за підтримки влади Зеленського вільно діють в Україні, — заява ОПЗЖ

neonacistski ta antisemitski organizaciyi za pidtrimki vladi zelenskogo vilno dijut v ukrayini zajava opzzh b884ccc - Неонацистські та антисемітські організації за підтримки влади Зеленського вільно діють в Україні, - заява ОПЗЖ

«Опозиційна платформа — За життя»

Неонацистські та антисемітські організації за підтримки влади президента Володимира Зеленського вільно діють в Україні. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи — за життя», оприлюдненої на сайті партії. 

Наводимо її текст дослівно:

Націонал-радикали з «Національного Корпусу» та організації «Фрайкор» 28 листопада біля Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору з битами та арматурою напали на людей, що беруть участь у меморіальних заходах «Запали свічку» на території «Фельдман Екопарку». У ніч на 28 листопада на ринку «Барабашово», що входить в концерн «АВЕК і Ко», був здійснений підпал, який повністю знищив понад 20 торгових павільйонів. Вогонь вдалося погасити лише до ранку.

neonacistski ta antisemitski organizaciyi za pidtrimki vladi zelenskogo vilno dijut v ukrayini zajava opzzh 6fc7ba7 - Неонацистські та антисемітські організації за підтримки влади Зеленського вільно діють в Україні, - заява ОПЗЖ

«Опозиційна платформа — За життя»

Націонал-радикали супроводжують свої злочинні дії поширенням антисемітських матеріалів, які звинувачують євреїв в організації Голодомору, прагнуть посіяти міжнаціональну ворожнечу, використовуючи її для політичної розправи над «Опозиційною платформою — За життя» і її кандидатом на пост мера Харкова Олександром Фельдманом.

neonacistski ta antisemitski organizaciyi za pidtrimki vladi zelenskogo vilno dijut v ukrayini zajava opzzh a462363 - Неонацистські та антисемітські організації за підтримки влади Зеленського вільно діють в Україні, - заява ОПЗЖ

«Опозиційна платформа — За життя»

Такі дії націонал-радикалів з «Національного корпусу» і «Фрайкора» є результатом абсолютної вседозволеності і потурання їх злочинним діям з боку Зеленського і його оточення. Всього лише кілька днів тому влада прийняла рішення про звільнення представників «Нацкорпусу», які обстріляли автобус з членами організації «Патріоти – за життя», жорстоко били знаходилися в ньому людей і спробували спалити їх живцем.

Безкарність націонал-радикалів породжує нові злочини, які сьогодні прийняли відверто нацистський, антисемітський характер і, як і минулі злочини, будуть покриватися Зеленським і його оточенням.

«Опозиційна платформа — за життя», рішуче засуджуючи прояви антисемітизму, неонацизму і націонал-радикалізму, послідовно викриває прихильність влади Зеленського подібним потворним проявам неприйнятних для цивілізованого світового співтовариства ідеологій.

Ми звертаємося до світової спільноти із закликом засудити розправу над мирними громадянами, неонацистські та антисемітські акції, які безкарно, з відома і при схваленні Зеленського та його оточення, здійснюють численні і абсолютно вільно діючі в Україні неонацистські організації.

Нагадаємо, раніше в ОПЗЖ заявляли, що президент Володимир Зеленський несе персональну відповідальність за те, що Україна виступила проти засудження героїзації нацизму.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

«Все може бути»: Криклій про перезавантаження Кабміну

Міністр інфраl…