Home НОВИНИ УКРАЇНИ Названо головна умова зустрічі Зеленський-Путін
24 секунды ago

Названо головна умова зустрічі Зеленський-Путін

nazvano golovna umova zustrichi zelenskij putin 6540abe - Названо головна умова зустрічі Зеленський-Путін

Володимир Зеленський

Зеленський готовий зустрітися з Путіним, щоб обговорити питання анексії Криму. Російська ж сторона, не бажає порушувати цю тему, зазначив прес-секретар українського президента.

Президент України Володимир Зеленський має намір провести зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним, щоб підняти питання анексованого Криму і ОРДЛО. Однак у Кремлі відмовляються обговорювати цю тему. Про це заявив прес-секретар Зеленського Сергій Никифоров у програмі Погляд з Банкової.

«Ви ж чули позицію російського президента — що вони готові зустрічатися, але питання Криму на порядку цієї зустрічі виносити не готові. А навіщо тоді зустрічатися?.. Яка тема зараз у відносинах Росії і України важливіша від окупації Росією окремих територій України? Тому, дійсно, є воля президента України зустрітися особисто з президентом Росії — в будь-який час, в будь-якому місці в рамках нейтральної території», — сказав Никифоров.

Він зазначив, що ведеться питання зустрічі Зеленського і Путіна. Однак у даному випадку останнє слово за главою Кремля.

«Треба, щоб на цій зустрічі стояло питання про окупацію Росією частини території України. Тому розмова і контакти щодо цієї зустрічі на якомусь рівні дійсно підтримуються, але треба обов’язково домогтися того, щоб це найголовніше питання було винесено на порядок денний, чого РФ, звичайно, не хоче», — наголосив Никифоров.

За його словами, зустріч залежить, за великим рахунком, від Росії: «Чи згодна вона говорити про те, що накоїла, і як Путін збирається це все виправляти».

Кремль відповів на слова Зеленського про війну з РФ

Тим часом прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що зустріч українського та російського президентів до кінця 2021 року навряд чи відбудеться.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

МОК схвалив ідею провести Олімпіаду в Україні

Фото: мок Зелен…