Home ПОЛІТИКА Настав час для більш рішучих дій: Україна виступила за запровадження санкцій проти РФ через силове придушення протестів
01.02.2021

Настав час для більш рішучих дій: Україна виступила за запровадження санкцій проти РФ через силове придушення протестів

nastav chas dlja bilsh rishuchih dij ukrayina vistupila za zaprovadzhennja sankcij proti rf cherez silove pridushennja protestiv a63c4ef - Настав час для більш рішучих дій: Україна виступила за запровадження санкцій проти РФ через силове придушення протестів

Протести в Росії 31 січня 2021 року BBC

У МЗС України наголосили, що такі дії не можуть залишатися без відповіді з боку міжнародного співтовариства

Міністерство закордонних справ України закликає світ запровадити механізми тиску на Російську Федерацію, зокрема ввести санкції, через силове придушення мирних протестів у РФ. Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Акції протесту в Російській Федерації 31 січня 2021 року були позначені новим витком порушень прав людини та брутального насильства щодо протестувальників, а також журналістів, які висвітлювали ці події.

Черговий акт придушення прав російських громадян на мирні зібрання та свободу слова, арешти членів опозиції та представників засобів масової інформації, переслідування незгодних з агресивною політикою російської влади всередині країни та на міжнародній арені є тривожними свідченнями подальших обмежень основних прав і свобод та порушення Росією своїх міжнародних зобов’язань у сфері забезпечення прав людини», — йдеться у повідомленні. 

У МЗС України наголосили, що такі дії не можуть залишатися без відповіді з боку міжнародного співтовариства. 

«Настав час для більш рішучих дій та притягнення до відповідальності за насильницькі акції проти свого народу та агресію проти народів сусідніх країн. Добре відомо, що відчуття безкарності породжує насильство. Саме тому мають бути невідкладно застосовані усі міжнародні механізми тиску, у тому числі санкційного, за порушення прав людини», — наголосили у зовнішньополітичному відомстві.

Новини за темою: Побила поліцейського на акції протесту: У Росії арештували українку

Нагадаємо, 23 січня в Росії почалися акції протесту з вимогою звільнити Олексія Навального. Перші протести стартували в Хабаровську приблизно о 13:00 за місцевим часом (5 ранку за Києвом). Ввечері стало відомо, що кількість затриманих на акціях протесту в Росії перевищила три тисячі осіб. Затримання протестувальників проводилися більш ніж у 100 російських містах.

Вчора, 31 січня, у російських містах відновилися протести на підтримку арештованого опозиціонера Олексія Навального. У центрі Москви через протести обмежили рух пішоходів, заборонили діяльність закладів громадського харчування і магазинів, а також змінили маршрути руху громадського транспорту й закрили сім станцій метро.

Як повідомлялося, станом на 11:25 за київським часом по всій Росії затримали 650 учасників акцій протесту.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…