Home ПОЛІТИКА Нами керує не Кабінет міністрів, а банда «відморожених» колекторів, – Лукаш
4 недели ago

Нами керує не Кабінет міністрів, а банда «відморожених» колекторів, – Лукаш

nami keruye ne kabinet ministriv a banda vidmorozhenih kolektoriv lukash b39d40b - Нами керує не Кабінет міністрів, а банда "відморожених" колекторів, – Лукаш

Олена Лукаш Скріншот із відео

Юрист вважає, що сміятися з праскою і паяльником у руках над способами примусового стягнення боргів неприпустимо

Українцями керує не Кабінет міністрів, а банда «відморожених» колекторів. Про це свідчить поведінка посадовців та ініційовані ними законопроєкти, які пов’язані з обмеженням прав громадян та позбавленням їх майна.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявила юрист Олена Лукаш.

Гостя ток-шоу, коментуючи інформацію про продаж приміщень в’язниць в Україні, зауважила, що пенітенціарна система – це золоте дно для тих, хто хоче нагріти на ній руки, притім, усе, що відбувається, є закритим. До прикладу, Олена Лукаш запропонувала спробувати дізнатися бюджет цієї системи, а також, з якою метою використовуються державні кошти, або ж поцікавитися, скільки підприємств працює у цій системі, скільки земель вона має в управлінні тощо.

Олена Лукаш звернула увагу на фото міністра юстиції України з праскою та пальником у руках (нагадаємо, у такий спосіб очільник відомства привітав працівників Державної виконавчої служби з їхнім професійним святом) та наголосила, що зараз тема коронавірусу та безгрошів’я найбільше хвилює українців.

Новини за темою: Малюська пропонує зробити із Лук’янівського СІЗО стилізований готель

«Країна у боргах, як у шовках. Кожен громадянин знає, що таке позичати, і ось так сміятися з праскою і паяльником над способами примусового стягнення, як каже закон, мені здається, що це не смішно. Я щиро вважаю, що нами керує не Кабінет міністрів, а схоже, банда «відморожених» колекторів. Я без жартів. Ось так, як вони себе поводять, ті законопроєкти, які вони вивергають із себе, пов’язані з обмеженням прав українців і швидким-швидким позбавленням їх майна, це – про це, це колектори», – заявила юрист.

Новини за темою: Платні камери СІЗО: Малюська назвав ціну найдорожчого сертифіката

Гостя ток-шоу продовжила: «А у ставленні до людей, мені здається, це – соціопати, бо, дивлячись на службу, яка потребує допомоги та реформування, яка не справляється – я про службу, що займається виконанням рішень судів, яка не може впоратися з 8 рішеннями з 10, а ви знаєте, у нас 80% рішень судів не виконуються, фотографуватися з праскою і паяльником, нагадуючи людям про їхні борги, і це все на фоні зареєстрованих законопроєктів про швидке і, скажімо, жорстоке, нелюдське стягнення, у спрощеному порядку, що практично дорівнює аліментному порядку, це, звичайно, жах!»

Як повідомляли, міністр юстиції Денис Малюська привітав працівників Державної виконавчої служби з їхнім професійним святом із паяльником та праскою в руках. Таким чином міністр хотів показати, за допомогою яких засобів відбувалося примусове стягнення заборгованості в 90-х роках минулого століття.

Додамо, у вересні Денис Малюська запропонував влаштовувати на роботу засуджених до довічного ув’язнення в call-center відомства. Тоді він додав, що не всі співробітники Мін’юсту ставляться до його ідеї позитивно.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Кабмін збирається на засідання: Що на порядку денному

Урядовий портk…