Home ПОЛІТИКА Нами керує не Кабінет міністрів, а банда «відморожених» колекторів, – Лукаш
23.12.2020

Нами керує не Кабінет міністрів, а банда «відморожених» колекторів, – Лукаш

nami keruye ne kabinet ministriv a banda vidmorozhenih kolektoriv lukash b39d40b - Нами керує не Кабінет міністрів, а банда "відморожених" колекторів, – Лукаш

Олена Лукаш Скріншот із відео

Юрист вважає, що сміятися з праскою і паяльником у руках над способами примусового стягнення боргів неприпустимо

Українцями керує не Кабінет міністрів, а банда «відморожених» колекторів. Про це свідчить поведінка посадовців та ініційовані ними законопроєкти, які пов’язані з обмеженням прав громадян та позбавленням їх майна.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявила юрист Олена Лукаш.

Гостя ток-шоу, коментуючи інформацію про продаж приміщень в’язниць в Україні, зауважила, що пенітенціарна система – це золоте дно для тих, хто хоче нагріти на ній руки, притім, усе, що відбувається, є закритим. До прикладу, Олена Лукаш запропонувала спробувати дізнатися бюджет цієї системи, а також, з якою метою використовуються державні кошти, або ж поцікавитися, скільки підприємств працює у цій системі, скільки земель вона має в управлінні тощо.

Олена Лукаш звернула увагу на фото міністра юстиції України з праскою та пальником у руках (нагадаємо, у такий спосіб очільник відомства привітав працівників Державної виконавчої служби з їхнім професійним святом) та наголосила, що зараз тема коронавірусу та безгрошів’я найбільше хвилює українців.

Новини за темою: Малюська пропонує зробити із Лук’янівського СІЗО стилізований готель

«Країна у боргах, як у шовках. Кожен громадянин знає, що таке позичати, і ось так сміятися з праскою і паяльником над способами примусового стягнення, як каже закон, мені здається, що це не смішно. Я щиро вважаю, що нами керує не Кабінет міністрів, а схоже, банда «відморожених» колекторів. Я без жартів. Ось так, як вони себе поводять, ті законопроєкти, які вони вивергають із себе, пов’язані з обмеженням прав українців і швидким-швидким позбавленням їх майна, це – про це, це колектори», – заявила юрист.

Новини за темою: Платні камери СІЗО: Малюська назвав ціну найдорожчого сертифіката

Гостя ток-шоу продовжила: «А у ставленні до людей, мені здається, це – соціопати, бо, дивлячись на службу, яка потребує допомоги та реформування, яка не справляється – я про службу, що займається виконанням рішень судів, яка не може впоратися з 8 рішеннями з 10, а ви знаєте, у нас 80% рішень судів не виконуються, фотографуватися з праскою і паяльником, нагадуючи людям про їхні борги, і це все на фоні зареєстрованих законопроєктів про швидке і, скажімо, жорстоке, нелюдське стягнення, у спрощеному порядку, що практично дорівнює аліментному порядку, це, звичайно, жах!»

Як повідомляли, міністр юстиції Денис Малюська привітав працівників Державної виконавчої служби з їхнім професійним святом із паяльником та праскою в руках. Таким чином міністр хотів показати, за допомогою яких засобів відбувалося примусове стягнення заборгованості в 90-х роках минулого століття.

Додамо, у вересні Денис Малюська запропонував влаштовувати на роботу засуджених до довічного ув’язнення в call-center відомства. Тоді він додав, що не всі співробітники Мін’юсту ставляться до його ідеї позитивно.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…