Home НОВИНИ УКРАЇНИ «Нафтопровід Медведчука» повернули державі, — СБ України
25.02.2021

«Нафтопровід Медведчука» повернули державі, — СБ України

Высший антикоррупционный суд (ВАКС) принял решение о наложении ареста на часть нефтепродуктопровода «Самара-Западное направление». Об этом сообщает пресс-центр СБУ.

Про это сообщил пресс центр СБУ

23 лютого цього року на підставі доказів, зібраних спільно СБУ, НАБУ, САП та ОГП, Вищий антикорупційний суд України наклав арешт на частину магістрального нафтопродуктопроводу «Самара — Західний напрямок».

«Майно (в тому числі будівлі, споруди, інші об’єкти, що знаходяться в Україні, і які забезпечують діяльність нафтопродуктопроводу) буде передано від комерційної структури до Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА)», — повідомляється на сайті СБУ.

Для вжиття заходів щодо збереження нафтопроводу Національним антикорупційним бюро проводяться заходи з передачі усього об’єкту під контроль державного акціонерного товариства «Укртранснафта».

Відомо, що раніше слідчі СБУ та детективи НАБУ виявили, що службовці ТОВ «ПрикарпатЗахідТранс» на підставі завідомо підроблених документів незаконно заволоділи державним майном, вартість якого становить понад 200 млн грн.

Наразі триває досудове розслідування та вживаються заходи для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Доба в ООС: 17 обстрілів, у ЗСУ втрати

Фото: Zik Сепарати…