Home НОВИНИ УКРАЇНИ На Волині після укусу ґедзя в жінки виявили туляремію
25.07.2021

На Волині після укусу ґедзя в жінки виявили туляремію

na volini pislja ukusu gedzja v zhinki vijavili tuljaremiju 7cec83e - На Волині після укусу ґедзя в жінки виявили туляремію

Жінку лікують від туляремії

Спочатку жінку лікували від коронавірусу, і лише коли місце укусу почервоніло і припухло, запідозрили небезпечну інфекцію.

  У мешканки Волинської області після укусу ґедзя виявили випадок небезпечного інфекційного захворювання — туляремії. Про це в п’ятницю, 23 липня, повідомляє прес-служба Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ.   Відзначається, що комаха вкусила жінку, коли вона пасла корів.   За словами медиків, у пацієнтки спочатку піднялася температура і виник озноб, тому її лікували від коронавірусу, але її стан погіршувався. На третю добу в жінки почервоніло і припухло місце укусу, а також з’явився біль у суглобах і збільшилися шийні і пахові лімфатичні вузли. Інфекціоністи запідозрили туляремію, провели необхідні аналізи. У лабораторії підтвердили діагноз.   Лікарі запевнили, що в цьому році це перший випадок небезпечної інфекційної хвороби в регіоні.   «Серед населення проведено роз’яснювальну роботу щодо заходів боротьби з мішковидними гризунами і попередження укусів комах під час проведення сільгоспробіт тощо», — йдеться в повідомленні.   Довідка: туляремія — гостра природно-осередкова інфекційна хвороба. Її характеризує лихоманка, поява бубон і ураження шкіри, очей, мигдаликів, легень та інших органів. Переносником інфекції є різні види гризунів, зокрема ондатри, зайці, водяні щури, полівки, хом’яки, миші, а також домашні тварини — свині, вівці, велика рогата худоба. Серед тварин хворобу розносять кровоссальні комахи.   Нагадаємо, торік у Херсонській області двоє осіб захворіли на туляремію.   Також у лютому 2019 року в Сумській області зафіксували випадок захворювання на туляремію, вакцини від якої немає в Україні.  

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Кулеба дав оцінку виборам в ФРН

Хто б не стояв н&#…