Home НОВИНИ УКРАЇНИ На Одещині морпіхи «захопили» аеродром
5 секунд ago

На Одещині морпіхи «захопили» аеродром

na odeshhini morpihi zahopili aerodrom 0ae9d29 - На Одещині морпіхи "захопили" аеродром

Фото: facebook.com/35obrmp Навчання морпіхів в Одеській області

Морпіхи за легендою навчань в умовах активної протидії «противника» здійснили марш в один із морських портів та захопили його.

На Одещині пройшли батальйонно-тактичні навчання окремого батальйону бригади морської піхоти. Про це повідомляє прес-служба командування морської піхоти ЗСУ.

За сигналом батальйон був піднятий за тривогою, частково доукомплектований військовослужбовцями оперативного резерву, завантажився на бойову техніку та вирушив у район очікування.

За легендою навчань, морпіхи в умовах активної протидії «противника» здійснили марш до одного з морських портів.

Забезпечивши його оборону, основні сили батальйону вийшли у певний район місцевості й у зустрічному бою з ходу захопили та зачистили аеродром, який перебував під контролем сил умовного противника.

У районі аеродрому морпіхи обладнали нові позиції та перейшли до кругової оборони. Незважаючи на активну протидію диверсійно-розвідувальних груп, особовий склад успішно виконав поставлене завдання та забезпечив висадку повітряного десанту своїх підрозділів.

За оцінками посередників та керівника навчань, військовослужбовці діяли впевнено та професійно.

Раніше повідомлялося, що на Одещині триває бойова підготовка особового складу одного з окремих батальйонів морської піхоти.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Воєнний стан: Кабмін затвердив заборону на пересування

Фото: kmu.gov.ua Засідан…