Home ПОЛІТИКА На інавгурації Байдена Україну представить Єльченко
6 секунд ago

На інавгурації Байдена Україну представить Єльченко

na inavguraciyi bajdena ukrayinu predstavit yelchenko 2800788 - На інавгурації Байдена Україну представить Єльченко

Володимир Єльченко Фото з відкритих джерел

Український дипломат нагадав, що усі попередні роки від кожної держави запрошувалися посли, акредитовані в США

Під час інавгурації президента США Джо Байдена, українську сторону на офіційному рівні представить посол України у Вашингтоні Володимир Єльченко. Про це посол повідомив в коментарі «Укрінформу».

«Інавгурація президента – це спеціальна церемонія в США, яка точно не пов’язана із зустрічами з іноземними лідерами. Для цього існують окремі офіційні візити», — сказав Єльченко.

Водночас український дипломат нагадав, що усі попередні роки від кожної держави запрошувалися посли, акредитовані в США, цього року протокол також залишився незмінним. 

«Враховуючи те, що в США досі триває складна пандемічна ситуація, пов’язана з COVID-19, цілком зрозуміло, що і на цей раз американський протокол не змінював правила участі в церемонії. Всі країни будуть представлені на рівні послів, які вже знаходяться у Вашингтоні», — додав Єльченко.

Новини за темою: Байден вдруге вакцинувався від коронавірусу COVID-19

Нагадаємо, нещодавно Конгрес Сполучених Штатів Америки підрахував голоси Колегії виборців на виборах американського президента та офіційно затвердив перемогу Джо Байдена. Церемонія відбудеться 20 січня.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Марчевський: У США сильно розвинена політика подвійних стандартів

Артем Марчевсn…