Home НОВИНИ УКРАЇНИ На дорогах України з 12 листопада проводитимуть техогляд транспорту
2 минуты ago

На дорогах України з 12 листопада проводитимуть техогляд транспорту

na dorogah ukrayini z 12 listopada provoditimut tehogljad transportu 7e0d22f - На дорогах України з 12 листопада проводитимуть техогляд транспорту

Фото: facebook.com/Bilosh Спецавтомобіль поліції з мобільною діагностичною станцією

Техогляд не стосується приватного транспорту. Перевірятимуть вантажні автомобілі понад 3,5 тонни та причепи до них, автобуси, автомобілі таксі.

На автомобільних дорогах України з 12 листопада патрульні контролюватимуть технічний стан транспортних засобів за допомогою спецавто з мобільними діагностичними станціями. Нововведення не стосуються легкових автомобілів. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його словами, мобільні діагностичні станції обладнані сучасними приладами, які відповідають державним стандартам.

За допомогою нового обладнання поліцейські зможуть проводити вимірювання параметрів світла фар транспортних засобів, вимірювати залишкову висоту малюнка протектора шин, здійснювати аналіз викидів вихлопних газів бензинових та газобензинових двигунів, здійснювати вимірювання коефіцієнта димності двигунів, що працюють на дизельному паливі; проводити вимірювання допустимого рівня зовнішнього шуму транспортних засобів, визначати сумарний люфт кермового керування транспортного засобу, перевіряти інші елементи конструкції транспортних засобів.

Такі станції вже є у кожному підрозділі патрульної поліції в областях України.

Як уточнив Білошицький, техогляд на дорогах не стосується приватного транспорту.

Перевірятимуть вантажні автомобілі понад 3,5 тонни та причепи до них; автобуси; автомобілі таксі; автомобілі, що перевозять небезпечний вантаж; окремі спеціалізовані транспортні засоби; легкові автомобілі та причепи до них, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів для отримання прибутку.

Раніше повідомлялося, що українським водіям повернуть техогляд.

Камери фіксації порушень ПДР принесли до бюджету 500 млн гривень

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Депутат сільради задекларував акції Tesla та біткоїни на $8,6 млн

В Україні депу …