Home ПОЛІТИКА МЗС та Держприкордонслужба заперечили слова Лукашенка про «тонни зброї з України»
26.12.2020

МЗС та Держприкордонслужба заперечили слова Лукашенка про «тонни зброї з України»

mzs ta derzhprikordonsluzhba zaperechili slova lukashenka pro tonni zbroyi z ukrayini ffe1c9d - МЗС та Держприкордонслужба заперечили слова Лукашенка про "тонни зброї з України"

Олександр Лукашенко

Фото з відкритих джерел

В українському дипвідомстві заявили про залякування білорусів із боку Лукашенка

Україна заперечує слова Олександра Лукашенка про нібито ввезення на територію Білорусі тонн зброї через нашу державу. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко в коментарі «Інтерфакс-Україна».

За словами чиновника, Лукашенко таким чином залякує український народ. «Україна категорично відкидає чергові інсинуації Олександра Лукашенка. Риторика про зовнішнє втручання, зокрема мантра про «зброю з України», чітко вписується в політику Лукашенка із залякування білоруського народу. Україна не є ворогом Білорусі. Засуджуємо тероризм у будь-яких його проявах», – сказав Ніколенко.

Водночас спікер Державної прикордонної служби Андрій Демченко в коментарі «РБК-Україна» повідомив, що відповідні слова Лукашенка не знаходять підтвердження.

«Ми в останні роки бачимо, як Білорусь намагається маніпулювати темою контрабанди зброї з України, яка нібито переміщується від нас до них. Це відбувається в тому числі на рівні Олександра Лукашенка. Ніяких підтверджень цьому ми не отримуємо. У той же час ми постійно в останні роки вказували на зниження потоку зброї, яку знаходять на кордоні з Білоруссю», – висловився представник ДПСУ.

Новини за темою: МОК заборонив Лукашенку відвідувати Олімпійські ігри

При цьому Демченко зазначив, що з початку року на кордоні з Білоруссю виявили 48 одиниць зброї, 10 із яких намагалися ввезти в Україну. Йдеться про переважно пневматичну, мисливську або холодну зброю, а не вогнепальну.

Як відомо, вчора, 25 грудня, Олександр Лукашенко заявив, що в Білорусі затримали групу терористів, які нібито везли тоннами зброю через Україну. «Звідти надсилають нам (зброю, – ред.). Через Україну. Через Польщу, Литву зараз дуже складно — кордон закрили наглухо. І з Україною зараз закрили вже, миша не проповзе. Через Росію іноді проникають, у нас кордону немає. Але вже не те. Ми це питання тримаємо жорстко на контролі», — розповів політик.

Новини за темою: Лукашенко звинуватив Україну в планах «душити» Білорусь

Нагадаємо, в жовтні в Державному прикордонному комітеті Білорусі заявили про затримання групи озброєних анархістів на кордоні з Україною. Тоді затримані мали при собі зброю, набої електронну техніку та намети.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…