Home НОВИНИ УКРАЇНИ МОЗ відреагувало на заявку реєстрації Супутник V
32 секунды ago

МОЗ відреагувало на заявку реєстрації Супутник V

moz vidreaguvalo na zajavku reyestraciyi suputnik v edea3a8 - МОЗ відреагувало на заявку реєстрації Супутник V

Фото: Минздрав Російська вакцина повинна пройти реєстрацію для продажу в Україні

Харківська компанія подала тільки заявку на продаж російської вакцини, також вона повинна подати реєстраційну форму і досьє на препарат.

У МОЗ підтвердили отримання заявки на реєстрацію російської вакцини від коронавірусу Супутник V.

Як повідомлялося, заявку подало харківське підприємство Біолік.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов в п’ятницю, 8 січня, повідомив, що компанія Біолік тільки подала заявку в Державний експертний центр на дозвіл продавати в Україні російську вакцину.

Але, уточнив міністр, компанія ще повинна подати реєстраційну форму, а також досьє, в якому повинно бути чітко доведено безпеку препарату і показані результати трьох фаз клінічних випробувань.

«Нарешті ми побачимо не політичні гасла, а що таке ця російська вакцина. Далі можна буде говорити про якість цих документів і цієї вакцини», — сказав глава МОЗ.

«Що стосується вакцинації. Я впевнений, що ми здатні забезпечити Україну вакциною провідних світових виробників, які подають документи своїх досліджень… відкрито, для всього світу. Саме такими вакцинами ми і плануємо робити щеплення для українців», — додав Степанов.

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко відкинув можливість реєстрації вакцини Супутник V в Україні. За його словами, в країні будуть використовуватися тільки ті вакцини проти коронавірусу, які успішно пройшли третю фазу клінічних досліджень.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

МОЗ не розглядає використання Спутника V

Фото: ТАСС Степ…