Home НОВИНИ УКРАЇНИ МОЗ підрахувало, скільки життів врятувала вакцинація
23.10.2021

МОЗ підрахувало, скільки життів врятувала вакцинація

moz pidrahuvalo skilki zhittiv vrjatuvala vakcinacija 8596f77 - МОЗ підрахувало, скільки життів врятувала вакцинація

Фото: UNICEF Ukraine Темпи вакцинації в Україні прискорилися в останні дні

В останні дні вакцинація рятує від смерті 100-200 осіб, кажуть у МОЗ. А за чотири місяці — 2,5 тисячі.

У МОЗ підрахували, що за чотири місяці вакцинація від коронавірусу врятувала близько 2,5 тисячі життів. Такі дані озвучив голова відомства Віктор Ляшко в ході години запитань до уряду у Верховній Раді в п’ятницю, 22 жовтня.

«Фактор вакцинації за останні 4 місяці в Україні врятував 2,5 тис. життів, а це розмір населення міста Батурин в Чернігівській області», — сказав він.

За його словами, тільки вчора вакцинація врятувала 181 життя. Він стверджує, що без вакцинації вчора кількість померлих від коронавірусу склала б 795, а 20 жовтня — 707 осіб, але вакцинація врятувала 161 життя, а 19 жовтня померли від COVID-19 495 українців, без вакцинації ця кількість збільшилася б до 638 ​​осіб, тобто врятовані ще 143 життя.

Також Ляшко повідомив, що до кінця року Україна отримає 16 млн доз вакцин. Також є гарантії поставок на наступні два роки.

Зазначимо, за минулу добу в Україні зробили рекордні 270 тисяч щеплень. Темпи вакцинації прискорилися після того, як влада заборонила проїзд по Україні невакцинованим.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

РФ може припинити транзит газу — Вітренко

Немає нічого, н…