Home ПОЛІТИКА МОЗ переклало відповідальність за зрив закупівель ліків у 2020 році на держпідприємство
5 секунд ago

МОЗ переклало відповідальність за зрив закупівель ліків у 2020 році на держпідприємство

moz pereklalo vidpovidalnist za zriv zakupivel likiv u 2020 roci na derzhpidpriyemstvo 034467f - МОЗ переклало відповідальність за зрив закупівель ліків у 2020 році на держпідприємство

Фото з відкритих джерел

За словами міністра охорони здоров’я, 20% закупівель ліків було зірвано

Міністерство охорони здоров’я вважає діяльність держпідприємства «Медичні закупівлі України» неефективною через зрив закупівель ліків у 2020 році. Про це повідомив очільник відомства Максим Степанов під час брифінгу. Трансляцію вів телеканал ZIK.

За словами Степанова, підприємство має функцію закупівлі препаратів. «У нього є одна функція, і ця функція називається «за кошти, які виділені державою провести відповідні закупівлі», купити важливі для країни ліки, які є дороговартісними, які закуповуються централізовано», – сказав міністр.

Водночас урядовець додав, що минулого року «Медичні закупівлі» мали провести закупівлі по 483 позиціях лікарських засобів, проте тендери по 103 із них було провалено. «Тобто 20% від загальної кількості всіх найменувань, які мало закупити підприємство для забезпечення безперебійного функціонування медичних процесів у закладах охорони здоров’я», – висловився очільник МОЗ.

Крім того, міністр перерахував, що це препарати для пацієнтів з онкологією, включаючи 24 найменування препаратів для лікування онкології у дітей, а також препарати для лікування кардіозахворювань. «Звичайно, міністерство, бачачи таку ситуацію, буде перестраховуватися, закуповувати це з інших джерел», – додав Степанов.

Новини за темою: МОЗ виступило проти перенесення чи скасування жорсткого карантину

Нагадаємо, голова держпідприємства «Медичні закупівлі України» Арсен Жумаділов звинуватив міністра охорони здоров’я Максима Степанова в тому, що той самостійно визначив постачальника вакцини від коронавірусу, чим перевищив свої повноваження. За словами Жумаділова, МОЗ лише 10 грудня уповноважило ДП на проведення закупівлі.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Засуджуємо безпрецедентне насильство: Зеленський відреагував на події у США

Володимир Зелk…