Home НОВИНИ УКРАЇНИ МОЗ готує привілеї для COVID-вакцинованих
26.07.2021

МОЗ готує привілеї для COVID-вакцинованих

moz gotuye privileyi dlja covid vakcinovanih 09dae7b - МОЗ готує привілеї для COVID-вакцинованих

МОЗ не відкидає введення привілеїв для COVID-вакцинованих

МОЗ розглядає можливість використання «внутрішнього» сертифіката вакцинації під час локдауна.

МОЗ розглядає введення привілеїв для вакцинованих від COVID-19, але рішення має затвердити Кабмін. Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузин, повідомляє Апостроф у неділю, 25 липня.

«Дійсно, ми розглядаємо в майбутньому таку можливість. Йдеться про використання «внутрішнього» ковідного сертифіката. Це електронний документ, який ви зможете згенерувати в додатку Дія, який підтверджує факт щеплення від COVID-19″, — сказав Кузін.

Він додав, що на карантині люди, які отримали щеплення, зможуть відвідувати різні заклади.

«Серед різних опцій, в тому числі, розглядається можливість дозволити працювати підприємствам з вакцинованими співробітниками, які будуть відвідувати щеплені від COVID-19 клієнти. І це допоможе нам зменшити навантаження на економіку, не піддаючи ризику громадян», — резюмував Кузін.

Нагадаємо, що в Україні різко впав приріст заражень COVID-19. У лікарні потрапили 422 людини з коронавірусом. Летальних випадків — 12, а одужали — 159 пацієнтів.

Також повідомлялося, що за день COVID-щеплення отримали ще 70 тисяч українців. Напередодні в країні працювали 272 мобільні бригади, 741 пункт щеплення і 501 центр вакцинації.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Омікрон поширився на 8 областей України

Мітинг у Києві …