Home ПОЛІТИКА Молчанов: У Кравчука істерика, він готовий згноїти українців у в’язницях ОРДЛО, аби насолити Медведчуку
2 недели ago

Молчанов: У Кравчука істерика, він готовий згноїти українців у в’язницях ОРДЛО, аби насолити Медведчуку

molchanov u kravchuka isterika vin gotovij zgnoyiti ukrayinciv u vjaznicjah ordlo abi nasoliti medvedchuku 3a2f2f5 - Молчанов: У Кравчука істерика, він готовий згноїти українців у в'язницях ОРДЛО, аби насолити Медведчуку

Голова делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук готовий зірвати звільнення українок, утримуваних в ОРДЛО, аби перешкодити голові політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народному депутату Віктору Медведчуку. Про це політолог Кирило Молчанов написав на своїй сторінці в Facebook, передають «Vesti».

«У глави української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука істерика. Весь тиждень він займається тим, що намагається зірвати звільнення з ОРДЛО чотирьох українок. Кравчук, коли дізнався, що влада ОРДЛО запропонувала голові політради ОПЗЖ Віктору Медведчуку забрати людей, вийшов в ефір і заявив, що зробить все, щоб цього не сталося», — зазначив Молчанов.

Політолог вказав, що глава делегації в ТКГ заявив про готовність Києва говорити з ОРДЛО як з державою, «аби тільки Медведчуку не віддавали полонених (…) В ОРДЛО послали далеко і прямо».

«Чи то у Кравчука старече помутніння розуму, чи то це йому в ОП порадили», — додав Молчанов.

Експерт також прокоментував заяву Кравчука про припинення процесу звільнення українок.

«Але старий не здається. Вчора він радісно заявив, що процес передачі полонених громадян України Медведчуку зупинений, оскільки літак з ними не вилетів. Але ж він і не повинен летіти! Якби пан Кравчук хоч трохи цікавився тим, що відбувається, він би знав, що Медведчук подав заявку на проходження звільненими КПВВ Майорськ. Кравчука пора гнати в шию. Такі як він не сприяю миру, а лише віддаляють його», — підсумував Кирило Молчанов.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…