Home НОВИНИ УКРАЇНИ Мінфін завершив переговори з МВФ щодо проекту Бюджету-2021
26.11.2020

Мінфін завершив переговори з МВФ щодо проекту Бюджету-2021

minfin zavershiv peregovori z mvf shhodo proektu bjudzhetu 2021 d68cbb1 - Мінфін завершив переговори з МВФ щодо проекту Бюджету-2021

Фото: Телеграф Мінфін заявив про завершення переговорів з МВФ щодо проекту держбюджету

У цілому параметри бюджету збігаються з оцінками фахівців Фонду, заявили в Міністерстві фінансів.

Мінфін завершив переговори з МВФ щодо основних параметрів проекту держбюджету на 2021 рік. Про це повідомляє прес-служба відомства в четвер, 26 листопада.

«Міністерство фінансів успішно завершило переговори з МВФ щодо основних параметрів проекту держбюджету на 2021 рік, що було однією з головних передумов для початку першого перегляду спільної з МВФ програми Stand-by для України, визначення дати візиту місії Європейського департаменту МВФ і отримання чергового траншу», — сказано в повідомленні.

Основний акцент переговорів стосувався формування спільного з МВФ бачення основних бюджетних показників — рамки доходів, витрат і дефіциту. Мінфін проводив щоденні консультації з експертами Фонду про можливості фінансування дефіциту і пріоритетних видатків бюджету в 2021 році.

«У цілому, параметри бюджету-2021 збігаються з оцінками фахівців Фонду, що було важливим для продовження успішної співпраці між Україною і МВФ», — резюмували у фінансовому відомстві.

Раніше в Раді заявили, що прийняття бюджету затягується через те, що Кабмін не може узгодити параметри бюджету з МВФ.

Нагадаємо, Кабмін не зміг затвердити проект бюджету до другого читання на позачерговому засіданні 20 листопада. Рада не встигне прийняти держбюджет вчасно — до грудня.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Данилюк вдарив Милованова в око — ЗМІ

Фото: facebook.com/vik.chumak Милов&…