Home ПОЛІТИКА Микола Скорик розповів про перші кроки на посаді мера
13.11.2020

Микола Скорик розповів про перші кроки на посаді мера

mikola skorik rozpoviv pro pershi kroki na posadi mera 97b4cca - Микола Скорик розповів про перші кроки на посаді мера

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

13 листопада на зустрічі з жителями Одеси кандидат в мери міста від «Опозиційної платформи — За життя» Микола Скорик розповів про перші кроки на посаді мера.

«Сьогодні в Одесі накопичилося дуже багато проблем, які міська влада не хотіла вирішувати роками. На кожній зустрічі з одеситами ми обговорювали важке становище в медицині, високі тарифи і критичний стан житлового фонду, відсутність допомоги одеським сім’ям з міського бюджету», – зазначив Микола Скорик.

Одеса-багате місто, і в міському бюджеті є кошти для вирішення цих проблем, підкреслив він.

«Головне-розподіляти ці кошти чесно і прозоро. Тому наведення порядку в міському бюджеті, аудит всього того, що робила нинішня влада із забудовою, орендою Одеської землі та нерухомості – одне з головних наших завдань. Ми знизимо тарифи, збільшимо фінансування медицини, введемо компенсації з міського бюджету для непрацюючих пенсіонерів на покупку ліків. Міський бюджет Одеси стане соціально орієнтованим і працюватиме на розвиток міста», – підкреслив Микола Скорик.

Кандидат в мери від ОПЗЖ підкреслив, що його завдання – стати мером для всіх одеситів, а не тільки для тих, хто віддав за нього голоси.

«Ми не будемо ділити людей на» своїх «і» чужих», об’єднаємося для того, щоб місто почало змінюватися. Всі проблеми не можна вирішити разом, але жителі повинні відчувати, що влада про них піклується і економіка працює. 15 листопада ми можемо це зробити – повернути в Одесу справедливу владу, комфорт і благополуччя і одеситам», – акцентував кандидат у мери.

Нагадаємо, 15 листопада в Одесі відбудеться другий тур виборів мера.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…