Home ПОЛІТИКА Микола Скорик проголосував за справедливість і благополуччя одеситів
15.11.2020

Микола Скорик проголосував за справедливість і благополуччя одеситів

mikola skorik progolosuvav za spravedlivist i blagopoluchchja odesitiv a11803d - Микола Скорик проголосував за справедливість і благополуччя одеситів

Микола Скорик Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Микола Скорик проголосував за справедливість і благополуччя одеситів – у місті сьогодні, 15 листопада, проходить другий тур виборів мера.

«Я голосував за справедливість. За благополучну і щасливу Одесу. Я вірю, що так обов’язково буде», – сказав у коментарі журналістам Микола Скорик.

Він також зазначив, що другий тур в Одесі почався з порушень – до роботи не може приступити міська виборча комісія.

«Як відомо, колишній голова Комісії захворів коронавірусом і зник у невідомому напрямку разом з печаткою і деякими членами виборчкому. Новому голові комісії, призначеному ЦВК, не давали прийняти присягу і приступити до своїх обов’язків», – сказав Микола Скорик.

Політик звернув увагу, що при цьому поліція не проявляє завзяття в частині пошуку зниклих членів виборчої комісії. «Те ж саме відбувається в приморській ТВК і ряді інших», – зазначив він.

Микола Скорик закликав усіх учасників виборчого процесу підтримати його ініціативу «Одеса за чесні вибори», дотримуватися законів і провести другий тур виборів без фальсифікацій і порушень.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…