Home ПОЛІТИКА Michelin вибачився за «російський» борщ і виправив реліз гастрогіду по Москві, – Посольство України
24.12.2020

Michelin вибачився за «російський» борщ і виправив реліз гастрогіду по Москві, – Посольство України

michelin vibachivsja za rosijskij borshh i vipraviv reliz gastrogidu po moskvi posolstvo ukrayini 2bed6f3 - Michelin вибачився за "російський" борщ і виправив реліз гастрогіду по Москві, – Посольство України

Український борщ готуватимуть міністри Shutterstock

Українські дипломати запросили французів зробити гід по київським ресторанам

Компанія Groupe Michelin принесла вибачення за те, що назвала борщ «російською» стравою в гастрогіді по московським ресторанам. Про це повідомила пресслужба Посольства України у Франції в Фейсбук.

Зазначається, що після розмов представників Посольства із Michelin, гід по Москві виправили. «Первинну версію пресрелізу, у якій йшлося про «емблематичні національні перші страви російської кухні — борщ та рассольнік», після звернення Посольства виправлено. Тепер «на кулінарній сцені в Росії пропонують овочеві та пряні страви, які цінують гурмани, зокрема, розсольник, а також борщ у його можливих формах та варіаціях», – повідомили в дипвідомстві.

Водночас у Посольстві України анонсували роботу над гідом по українській столиці. «Від зради до позитиву: розпочинаємо роботу над Мішленівським гастрономічним гідом по київських ресторанах. У Groupe Michelin з ентузіазмом сприйняли цю ідею, а особливо, запрошення завітати до України і скуштувати автентичного українського борщу. Щоб зняти всі питання. Борщ наш!» – йдеться в дописі.

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація, що інспектори міжнародного путівника по ресторанах «Гід Michelin» перебувають у Москві для дослідження російської кухні та приписали до неї український борщ. У Michelin на обурення в соцмережах відповіли, що в Москві борщ вважається фірмовою стравою в багатьох ресторанах.

Новини за темою: Приготування борщу увійде до культурної спадщини України

Раніше повідомлялося, що чотири українські міністри взяли участь у змаганні з приготування кращого борщу. Захід відбувся на підтримку внесення елементу «Культура приготування борщу» до переліку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…