Home ПОЛІТИКА Медведчук: У питанні вакцинації населення проти коронавірусу українська влада проводить дилетантську й обмежену політику
18 секунд ago

Медведчук: У питанні вакцинації населення проти коронавірусу українська влада проводить дилетантську й обмежену політику

medvedchuk u pitanni vakcinaciyi naselennja proti koronavirusu ukrayinska vlada provodit diletantsku j obmezhenu politiku 2585c2e - Медведчук: У питанні вакцинації населення проти коронавірусу українська влада проводить дилетантську й обмежену політику

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Відмова нинішньої влади від закупівель або виробництва вакцини «Супутник V» на території України говорить про те, що вона в питанні захисту населення від коронавірусу проводить абсолютно дилетантську й обмежену політику. Про це в інтерв’ю заявив голова політради «Опозиційної платформи — За життя» Віктор Медведчук.

Він підкреслив, що чиновники в першу чергу керуються політичними мотивами, а не турботою про власний народ.

«Дії влади були обмеженими і дилетантськими в цьому питанні. Вони керувалися саме політичними мотивами, що «російська вакцина «Супутник V» не може застосовуватися в Україні, ми чекаємо на американську вакцину, ми чекаємо на німецьку вакцину, ми чекаємо на британську вакцину, але на будь-яку, іншу, справжню, серйозну, а не російську». І почалася кампанія з дискредитації ефективності російської вакцини, яка фактично наразі триває», — зазначив політик.

Віктор Медведчук нагадав, що вакцина «Супутник V» пройшла першу і другу стадії клінічних випробувань, і наразі перебуває на третій стадії клінічних досліджень. Її ефективність підтверджено на рівні 95 і 100% від тяжких наслідків і важких форм захворювання на коронавірус. Цим, за його словами, не можуть «похвалитися» інші конкуренти російської вакцини.

«Серед відомих у світі вакцин конкурентами «Супутника V» є такі вакцини, як Moderna, Pfizer, спільне виробництво США та Німеччини, а також AstraZeneca, Британія. Хочу сказати, що один з аргументів влади, який вона спекулятивно використовувала щодо вакцини «Супутник V», був про те, що такої вакцини немає, вона не може вважатися кандидатом на придбання як ефективного засобу лікування коронавірусу або протистояння захворюванню на коронавірус, оскільки вона не пройшла всі стадії клінічних випробувань. Це цинічна брехня з однієї причини: жодна з тих вакцин, які я назвав (а це дійсно найпопулярніші, які дійсно наразі існують), не пройшла третю фазу клінічних випробувань. Експерти стверджують про те, що «Супутник V» забезпечує до двох років протистояння захворюванню на коронавірус, а Pfizer і Moderna — це 6-8 місяців. Це теж показовий приклад. Ба більше, коли ми говоримо про Pfizer, треба зазначити, що термін і температура зберігання, а також транспортування – це мінус 75-80 градусів. «Супутник V» — це мінус 18 градусів, що є простішим, доступнішим і більш практично реалізованим, як в питаннях транспортування, так і в питаннях зберігання. Важливим моментом є також те, що замість того, щоб вивчати і досліджувати цю вакцину на предмет використання її в Україні, влада продовжує політичні спекуляції, звинувачення і спроби дискредитації ефективності цієї вакцини. Водночас ведуться безглузді необґрунтовані розмови про те, що Україна перебуває у системі COVAX, це програма, яка впроваджується ООН, куди входять 180 країн, де централізовано поширюватиметься вакцина, яка — поки невідомо, коли це відбуватиметься — теж невідомо. І це викликає низку не просто сумнівів, а критичних оцінок того, що Україна сьогодні сподівається на вакцину, якої може і не бути», — додав політик.

Він також нагадав, що, за інформацією агентства Reuters, а також в експертному дослідженні відомого журналу The Economist говориться, що сказано, Україна може отримати вакцину в системі COVAX не раніше квітня 2022-го.

«І те, що сьогодні говорять президент Зеленський і його оточення, що ми отримаємо вакцину в першому — максимум початку другого кварталу 2021 року, є абсурдним. Ба більше, ці факти нічим не підтверджено, позаяк немає законтрактованих обсягів придбання вакцини», — додав політик.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

«Опозиційна платформа — За життя» очолила рейтинг політичних партій, обігнавши «слуг народу», — соцопитування

Верховна Рада …