Home ПОЛІТИКА Медведчук: Влада Зеленського нічого не робить для того, щоб повернути утримуваних осіб з території ОРДЛО
12.12.2020

Медведчук: Влада Зеленського нічого не робить для того, щоб повернути утримуваних осіб з території ОРДЛО

medvedchuk vlada zelenskogo nichogo ne robit dlja togo shhob povernuti utrimuvanih osib z teritoriyi ordlo b86d74f - Медведчук: Влада Зеленського нічого не робить для того, щоб повернути утримуваних осіб з території ОРДЛО

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Влада президента України Володимира Зеленського нічого не робить для того, щоб повернути утримуваних осіб з території ОРДЛО.

Про це голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат України Віктор Медведчук заявив в інтерв’ю українським телеканалам, відповідаючи на запитання про те, яка ймовірність, що обмін утримуваними особами відбудеться до кінця року.

«Ви знаєте, виходячи з думки тієї сторони, я прочитав повідомлення кілька днів тому представників Луганська і Донецька, вони заявили, що такого обміну не буде з вини української сторони. Як до цього ставитися – я не знаю, але така інформація є. Якщо є така інформація або така точка зору тієї сторони – то відповідь на ваше запитання, на жаль, прямолінійна, не на користь сьогодні українських громадян, які, на жаль, перебувають там і повинні повернутися. Я думаю, що і в цьому питанні влада Зеленського нічого не робить для того, щоб повернути цих громадян. Принаймні, я можу про це судити і давати об’єктивну оцінку, тому що довгі роки сам займався цим питанням, і мені вдавалося звільняти людей з одного і з іншого боку, і цих людей було дуже багато – сотні людей, які повернулися додому, в сім’ї і до рідних, чого не відбувається сьогодні при владі Зеленського», – сказав Віктор Медведчук.

Новини за темою: В ОРДО вважають неможливим обмін утримуваними особами з Києвом до кінця року

Як повідомляли раніше, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявляв, що процес обміну утримуваними особами зараз заблокований, однак залишається надія.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…