Home ПОЛІТИКА Медведчук, Бойко, Тимошенко – політики з найкращим балансом позитиву і негативу, – опитування, профінансоване посольством Нідерландів
22.12.2020

Медведчук, Бойко, Тимошенко – політики з найкращим балансом позитиву і негативу, – опитування, профінансоване посольством Нідерландів

medvedchuk bojko timoshenko politiki z najkrashhim balansom pozitivu i negativu opituvannja profinansovane posolstvom niderlandiv 33c8581 - Медведчук, Бойко, Тимошенко – політики з найкращим балансом позитиву і негативу, – опитування, профінансоване посольством Нідерландів

Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Українці назвали Володимира Зеленського одночасно і політиком, і невдахою року.

Про це свідчать результати спільного опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) та Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, проведеного з 5 по 13 листопада 2020 року.

Українці найчастіше називають Володимира Зеленського політиком року – таку думку висловили 14,5% опитаних. Водночас Зеленський лідирує і в номінації «невдаха року» з результатом 28,0%.

«Можна сказати, що у 2020-му році Україна залишилася без Політика року. Відносну більшість у цій номінації українці віддали чинному Президенту В. Зеленському, але навіть його назвали політиком року тільки 15%», – йдеться в пресрелізі КМІС і Фонду «Демократичні ініціативи».

Як відзначають КМІС і «Демократичні ініціативи», Порошенко, який посів друге місце, також отримав другу позицію в рейтингу «невдаха року».

«Ще більш впевнено обидва політики очолюють народний рейтинг «невдаха року» – чинного Президента вважають невдахою року 28%, П. Порошенка – 14%… Нагадаємо, минулого року В. Зеленського політиком року вважали 46% українців», – нагадують КМІС і «Демократичні ініціативи».

Водночас за таким показником як баланс позитивних і негативних оцінок лідирує голова політради «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук.

За даними опитування КМІС і Фонду «Демократичні ініціативи», Віктор Медведчук продемонстрував найкращий показник – «плюс» 4,4%. 6,9% опитаних назвали Медведчука політиком року, тільки близько 2% оцінили його діяльність негативно.

Слідом за Медведчуком йдуть такі політики як співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко (5,4% проти 1,3%) і голова ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко (5,4% проти 2,3%).

medvedchuk bojko timoshenko politiki z najkrashhim balansom pozitivu i negativu opituvannja profinansovane posolstvom niderlandiv f6602a9 - Медведчук, Бойко, Тимошенко – політики з найкращим балансом позитиву і негативу, – опитування, профінансоване посольством Нідерландів

Фото з відкритих джерел

Загальнонаціональне опитування проведено фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 5 по 13 грудня 2020 року в усіх регіонах України, крім Криму та окремих районів Донбасу. Опитування проводилося методом особистого інтерв’ю face-to-face, було опитано 2004 респондентів, які проживають в 131 населеному пункті України. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Фінансування опитування проводилося в рамках проєкту MATRA Посольства Королівства Нідерландів.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…