Home ПОЛІТИКА Марчевський: Заява Резнікова про Донбас — це втілення хворої пропаганди
11.11.2020

Марчевський: Заява Резнікова про Донбас — це втілення хворої пропаганди

marchevskij zajava reznikova pro donbas ce vtilennja hvoroyi propagandi 7209b55 - Марчевський: Заява Резнікова про Донбас - це втілення хворої пропаганди

Артем Марчевський Фото из открытых источников

Заява міністра з питань реінтеграції Олексія Резнікова, в якій він назвав Донбас раковою пухлиною і запропонував виселяти росіян з країни, — втілення брудної пропаганди. Про це в ефірі телеканалу Newsone заявив керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський. Політик також зазначив, що людина, яка ненавидить Донбас, — не може займатися його реінтеграцією.

«Історія із заявою Резнікова про ракову пухлину — це огидно. Не хочеться навіть її обговорювати. Але ми з вами спостерігаємо втілення найбільш хворої пропаганди. Ми всі з вами чули про фільтраційні табори. Так от, зараз вони втілюють їх у життя. А якщо людина, яка належить до іншої нації, становить небезпеку для країни? Грузії, Азербайджану, наприклад. Її не треба виселяти? Чому вони постійно говорять про одну націю — росіян? Ми з вами живемо в Києві, у мене тут дуже багато друзів-росіян, які не становлять ніякої небезпеки», — заявив Марчевський.

Нагадаємо, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков порівняв непідконтрольні території Донбасу з «пухлиною». Таким чином він висловився в програмі «Рандеву з Яніною Соколовою», опублікованій на YouTube.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…