Home ПОЛІТИКА Марчевський: У США сильно розвинена політика подвійних стандартів
4 секунды ago

Марчевський: У США сильно розвинена політика подвійних стандартів

marchevskij u ssha silno rozvinena politika podvijnih standartiv 52f7654 - Марчевський: У США сильно розвинена політика подвійних стандартів

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

У США сильно розвинена політика подвійних стандартів. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський. Політик навів у приклад низку політичних ситуацій в Україні, які відбувалися у 2004 і 2014 році, коли США давали настійні рекомендації українській владі.

«Раджу американцям застосувати так званий третій тур виборів. Вони ж нам так радили у 2004 році. Так, це неконституційно, але Україна підтримає США в цьому питанні, як колись США підтримали Україну. У США дуже сильно розвинена політика подвійних стандартів. Коли вони розповідають про свободу слова, але при цьому блокують і видаляють всі акаунти Дональда Трампа. Коли вони підтримували у 2014 році захоплення адміністративних будівель в Україні, розповідали, що це і є демократія, але коли у них мирні протестувальники без зброї заходять в будівлю Капітолію – по них відкривають вогонь. Немає ніякої свободи слова і демократії в США. Все це – міф», – заявив Марчевський.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Українська делегація в ПАРЄ обрала нового голову

Марія Мезенцеk…