Home ПОЛІТИКА Марчевський: Шмигаль руйнує рейтинг президента і «Слуги народу»
3 недели ago

Марчевський: Шмигаль руйнує рейтинг президента і «Слуги народу»

marchevskij shmigal rujnuye rejting prezidenta i slugi narodu 9061c6e - Марчевський: Шмигаль руйнує рейтинг президента і "Слуги народу"

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Непрофесіоналізм прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля продовжує руйнувати рейтинг президента Зеленського і партії «Слуга народу», тому що саме вони несуть відповідальність за призначення дилетанта на таку посаду. Про це, в ефірі телеканалу Newsone заявив керівник Молодіжного крила ОПЗЖ — Артем Марчевський.

«На даному етапі, Шмигаль уособлює всю владу. Це людина, яка не знає, що 9 Травня — це свято. Людина, яка не змогла все ще затвердити програму дій Кабінету Міністрів. Людина, яка подала бюджет з дірою в 300 мільярдів. Людина, яка піднімає тарифи. Всі його дії б’ють, в тому числі, і по рейтингу партії «Слуга народу». У всіх повинна бути чітка паралель, що Шмигаля призначили депутати президентської фракції. Це їхня людина. За нього не голосувала ні ОПЗЖ, ні інші політичні сили. Це повна і пряма відповідальність президента і депутатів «Слуги народу», — заявив Марчевський.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…