Home ПОЛІТИКА Марчевський: Перемир’я, яким хвалиться президент – це фікція
21.12.2020

Марчевський: Перемир’я, яким хвалиться президент – це фікція

marchevskij peremirja jakim hvalitsja prezident ce fikcija 0e209b8 - Марчевський: Перемир'я, яким хвалиться президент – це фікція

Артем Марчевський Опозиційна платформа — За життя | Молодіжне крило

Перемир’я, про яке багаторазово заявляв президент України Володимир Зеленський – не існує. Про це в ефірі телеканалу Newsone заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ – Артем Марчевський.

Політик так де вважає, що нинішня влада не хоче закінчувати конфлікт на Донбасі, тому що продовжує заробляти гроші на війні.

«Нинішня влада перемогла всі вибори за рахунок гасел про мир. Вони обіцяли закінчити війну, закінчити цей нікому не потрібний конфлікт. Що ми бачимо в реальності? В реальності ніяких кроків до миру, крім зустрічі в «нормандському форматі». Ця зустріч сама по собі ніяких плодів не принесла. Є ніби як якесь перемир’я, за звітами ОБСЄ. Але знову таки, потрібно розуміти що таке звіти ОБСЄ – є ділянка лінії розмежування, де стоять камери, які фіксують що, звідки й куди прилітає. Це не зведення штабу ООС, це те, що зафіксовано на відео. На жаль, перемир’я, яким хвалиться президент – це фікція, його насправді немає. Снаряди як літали, так і літають. Нинішня влада чітко дала зрозуміти, що вона буде продовжувати політику Порошенка, політику розпалювання війни. Їм невигідно зупиняти цей військовий конфлікт, тому що це колосальні фінансові ресурси. На війні в нашій країні заробляють. Заробляють на контрабанді вугілля, продуктів, сигарет, алкоголю. Вони просто поставили на ці схеми своїх людей і продовжують заробляти», – заявив Марчевський.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…