Home ПОЛІТИКА Марчевський: Ми гарантуємо, що мер Маріуполя понесе кримінальну відповідальність за фальсифікації виборів до Нікольської ОТГ
27.11.2020

Марчевський: Ми гарантуємо, що мер Маріуполя понесе кримінальну відповідальність за фальсифікації виборів до Нікольської ОТГ

marchevskij mi garantuyemo shho mer mariupolja ponese kriminalnu vidpovidalnist za falsifikaciyi viboriv do nikolskoyi otg 1dc2028 - Марчевський: Ми гарантуємо, що мер Маріуполя понесе кримінальну відповідальність за фальсифікації виборів до Нікольської ОТГ

Артем Марчевський Фото из открытых источников

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський прокоментував ситуацію в Нікольськйй ОТГ, де територіальна виборча комісія відмовилася реєструвати переможцем представника «Опозиційної платформи — За життя» Павла Азарова. Він заявив в ефірі телеканалу ZIK, що народні депутати домагатимуться справедливості та покарання винних у фальсифікаціях на виборах в ОТГ.

«Тут був виставлено абсолютно феодальний лад, де всі підпорядковувалися не народу і закону України, а підпорядковувалися волі однієї єдиної людини, нинішнього мера Маріуполя. Так от, хочу звернутися до мера Маріуполя і до всіх причетних: більше цього не буде», – заявив Марчевський.

Він повідомив, що нардепи від ОПЗЖ вже готують депутатські запити і будуть звертатися в Генпрокуратуру і ДБР.

«Якщо вони вважають, що місто Нікольське настільки маленьке, що воно нікому не цікаве, то вони помиляються. Це ситуація вже вийшла на зовсім інший рівень і точка неповернення пройдена, тому що вже є кримінальні злочини, за які вони будуть нести відповідальність і сидіти у в’язниці. Це ми їм гарантуємо, і вони вже не зможуть з цього зістрибнути», – додав Марчевський.

У свою чергу, Павло Азаров закликав громадян не переживати і запевнив, що їхня думка на голосуванні обов’язково буде врахована.

«Ми будемо боротися до перемоги», — підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський прокоментував фальсифікації на виборах голови Нікольської ОТГ у Донецькій області.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…