Home НОВИНИ УКРАЇНИ Майже 90% українців вірять у відбиття нападу РФ — опитування
03.03.2022

Майже 90% українців вірять у відбиття нападу РФ — опитування

majzhe 90 ukrayinciv virjat u vidbittja napadu rf opituvannja 4223e98 - Майже 90% українців вірять у відбиття нападу РФ - опитування

Фото: Минобороны Украины Діяльність Збройних Сил України підтримують 98% респондентів

Готовність воювати в руках зі зброєю за Україну проти Росії висловили 90% чоловіків та 70% жінок.

Переважна більшість громадян України — 88% — вірять у те, що їхня країна зможе відбити напад Росії. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи Рейтинг, оприлюднені у понеділок, 2 березня.

«Практично щодня цей показник зростає. Тільки 10% сьогодні не мають такої впевненості. Віра у перемогу у всіх регіонах країни», — йдеться у прес-релізі.

При цьому 98% респондентів підтримують діяльність Збройних сил України, 93% — підтримують діяльність президента, 84% — підтримують дії місцевої влади.

Також 80% опитаних наголосили, що готові захищати територіальну цілісність України зі зброєю в руках. При цьому на сході країни цей показник нижчий, але там становить майже 60%. Порівняно з довоєнними часами цей показник значно зріс (у 2020 році — 59%). У гендерному розрізі готовність воювати зі зброєю за Україну висловили 90% чоловіків та 70% жінок.

Також 90% опитаних, думаючи про ситуацію у країні, висловлюють надію. Лише 5% зазнають про розчарування. Порівняно з довоєнними часами кількість тих, хто відчуває надію, зросла втричі. Майже у всіх регіонах спостерігається максимальний рівень почуття надії.

У результаті дослідження було опитано 1200 респондентів, старших за 18 років, у всіх підконтрольних уряду регіонах шляхом CATI (Computer Assisted Telephone Interviews — телефонні інтерв’ю з допомогою комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: трохи більше 2,8%.

Раніше повідомлялося, що 86% українців підтримують приєднання України до ЄС, 76% за вступ у НАТО. За тиждень зростання склало 20%.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Противник знизив темпи наступу — Генштаб

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua Армі…