Home НОВИНИ УКРАЇНИ Льотчики масово залишають ВПС України
20 секунд ago

Льотчики масово залишають ВПС України

lotchiki masovo zalishajut vps ukrayini 228c4f9 - Льотчики масово залишають ВПС України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua Бойові льотчики йдуть з армії

Ситуація, що склалася, пояснюється конкуренцією з МВС, де зарплата вища. Міноборони також розглядає питання підвищення зарплати, однак рішення поки немає.

З Військово-повітряних сил ЗСУ масово звільняються льотчики. За 2019-2020 роки звільнилося близько 140 льотчиків-випробувачів, а в 2021 планують звільнитися ще близько 40, повідомляє Радіо Свобода.

Представник командування ВПС ЗСУ Олег Гаврилко пояснив, що частково відтік льотчиків пояснюється внутрішньою конкуренцією з МВС через заробітну плату.

«Приводять статистику, де дохід в армії поступається і кадри перетікають в МВС», — йдеться в матеріалі журналістів.

За словами Гаврилка, в Міністерстві оборони планують підвищити льотчикам зарплату — це питання вже розглянули в Генштабі, але зараз позитивного рішення немає.

Крім того, приблизно 70% робочого часу льотчики витрачають на роботу з документами.

«Дуже багато письмової роботи, яка непотрібна. Льотчик в середньому має наліт 40-50 годин на рік», — зізнався один з офіцерів 831 бригади тактичної авіації (Миргород Полтавської області).

За його словами, зростання в цьому напрямку є, але при порівнянні з іншими країнами і державами-членами НАТО, де льотчики літають набагато більше, «це смішні цифри».

Нагадаємо, в квітні ВМС, ГПУ і Повітряні сили провели навчання. Захід проходив з метою поглиблення взаємодії між відомствами і видами військ.

Опубліковані яскраві фото польотів винищувачів ЗСУ

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

У Затоці знайшли мертвим зниклого 13-річного підлітка

Фото: ГСЧС У Зат&#…