Home НОВИНИ УКРАЇНИ Ляшко розповів, кого прищеплять вакциною Pfizer
5 дней ago

Ляшко розповів, кого прищеплять вакциною Pfizer

ljashko rozpoviv kogo prishhepljat vakcinoju pfizer 822ec89 - Ляшко розповів, кого прищеплять вакциною Pfizer

Фото: Facebook/Виктор Ляшко Вакцинацію обіцяють почати в найближчі тижні

В першу чергу вакцину Pfizer отримають працівники мобільних бригад, медики соцпрацівники.

Вакциною Pfizer, отриману в рамках програми COVAX, будуть вакцинувати медпрацівників. Кому її не вистачить — отримають вакцину Sinovac. Про це в інтерв’ю BBC News Україна розповів: головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Pfizer відразу піде на мобільні бригади і для вакцинації медичних працівників. Pfizer буде їхати з холодильника з температурою -80 в холодильник, де буде +2. При таких умовах вона може зберігатися 5 днів. Через такі температурні умови найбільш економічно доцільно використовувати Pfizer в мобільних бригадах для лікарів. Якщо приїде 300 тисяч Pfizer, вистачить для лікарів і соціальних працівників, приїде 100 тисяч доз, то тільки для лікарів», — пояснив він.

При цьому Ляшко не зміг відповісти, як обиратимуть першу людину, якій будуть робити щеплення, проте зазначив, що першими вакцинуються медичні працівники.

«Вона (перша вакцинація — ред.) буде під камерами, це завжди відбувається. Будь-який медпрацівник, який надає допомогу хворим на COVID-19 є героєм, тому перша вакцинація може бути зроблена будь-кому. Вони заслужили бути вакцинованими, бути в ефірі», — сказав санлікар.

Зазначимо, влада України обіцяє, що почнуть вакцинацію від коронавірусу в середині лютого. Опублікований план вакцинації до кінця року.

При цьому поки Україна не отримала жодної партії вакцин.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

СБУ була ініціатором введення санкцій проти авіакомпаній, які виконують рейси до аеропортів РФ

Українська стl…