Home ПОЛІТИКА Кузьмін: Якщо Кравчук так веде перемовини у ТКГ, як вчинив із поверненням із ОРДЛО чотирьох українок, то миру ніколи не буде
7 дней ago

Кузьмін: Якщо Кравчук так веде перемовини у ТКГ, як вчинив із поверненням із ОРДЛО чотирьох українок, то миру ніколи не буде

kuzmin jakshho kravchuk tak vede peremovini u tkg jak vchiniv iz povernennjam iz ordlo chotiroh ukrayinok to miru nikoli ne bude 58b8d09 - Кузьмін: Якщо Кравчук так веде перемовини у ТКГ, як вчинив із поверненням із ОРДЛО чотирьох українок, то миру ніколи не буде

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Він – шкідник, і місце таких людей за ґратами, каже нардеп

Якщо керівник української делегації у ТКГ у Мінську Леонід Кравчук так веде перемовини щодо миру, як він вирішував питання з поверненням чотирьох арештованих в ОРДЛО українок, то миру на Донбасі ніколи не буде.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Ренат Кузьмін.

Парламентар нагадав, що чотирьох українок, яких в ОРДЛО звинувачують у тому, що вони працювали на українську розвідку, спіймали та посадили за ґрати. Кожну із них засудили до різних термінів ув’язнення, проте згодом представники ОРДЛО з гуманітарних підстав вирішили цих жінок, які потребують лікування від важких недуг, передати в Україну.

«І якийсь Кравчук ухвалив рішення, що цього ніколи не буде. Він цей жест доброї волі не прийняв і відмовився прийняти цих чотирьох нещасних заарештованих в ОРДЛО жінок назад, на українську територію, на територію, підконтрольну українській владі. А як, скажіть, це може собі дозволити українець зробити таке? Тепер, з цього моменту, коли Кравчук зробив таку ганебну заяву, відповідальність за їхнє перебування під вартою у в’язниці «ЛДНР» несе особисто Кравчук, персонально Кравчук!» – наголосив Ренат Кузьмін.

Новини за темою: Кравчук відпрацьовує доручення влади, яка намагається зірвати звільнення українок з ОРДЛО, – Кіквідзе

Народний депутат нагадав, що пан Кравчук очолює українську делегацію у Тристоронній контактній групі у Мінську.

«А тепер уявіть, якщо цей самий Кравчук, який є керівником української делегації в Тристоронній контактній групі у Мінську, якщо він ось так точно веде переговори в Мінську, як він вирішував питання з поверненням арештованих українок. Ось якщо він так точно веде переговори, то це означає, що ніколи миру не буде, і Кравчук своїми діями зробить все, щоб миру не було. Навіщо нам такий керівник ТКГ? Навіщо він нам? Він шкідник просто! Він – шкідник, і місце таких людей, як він, якраз за ґратами», – заявив Ренат Кузьмін.

Нагадаємо, 16 січня представники угруповань «ДНР» і «ЛНР» у спільній заяві повідомили про намір в односторонньому порядку звільнити деяких громадян України, які утримуються у в’язницях. При цьому було зазначено, що посередником у цьому повинен виступити український опозиційний політик Віктор Медведчук.

Медведчук звернувся з листом до голови СБУ Івана Баканова з проханням посприяти в передачі з ОРДЛО чотирьох українок через КПВВ «Майорськ». Однак глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук виступив проти.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…