Home НОВИНИ УКРАЇНИ Кузін назвав число померлих після щеплення осіб
2 недели ago

Кузін назвав число померлих після щеплення осіб

kuzin nazvav chislo pomerlih pislja shheplennja osib ee7a444 - Кузін назвав число померлих після щеплення осіб

В Україні підрахували кількість летальних випадків після COVID-вакцинації

Лікар навів статистичні дані щодо несприятливих випадків після уколу тієї чи іншої COVID-вакцини з початку щеплювальної кампанії в Україні.

  В Україні 124 особи померли протягом місяця після вакцинації від коронавірусу. Усі випадки були розслідувані. Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін, повідомила прес-служба МОЗ.   За словами медика, причиною смерті пацієнтів не є щеплення.   «Окремо наголошую, що не йдеться про причинно-наслідковий зв’язок із вакцинацією. Усі завершені розслідування зв’язку з вакцинацією не виявили», — уточнив Кузін.   Він додав, що в таких ситуаціях ідеться про індивідуальну реакцію людини на препарат. «А реакція може бути на будь-яке щеплення, не тільки від Covid-19», — сказав лікар.   При цьому Кузін навів статистичні дані щодо несприятливих випадків після уколу тієї чи іншої COVID-вакцини з початку щеплювальної кампанії в Україні:  

  • CoviShield — 0,02% випадків (від загальної кількості повідомлень про несприятливі випадки після щеплення);
  • CoronaVac — 0,08%;
  • Pfizer — 0,01%,
  • AstraZeneca — 0,02%,
  • Moderna — 0,01-0,02%.

Загалом, зазначив санлікар, 0,018% українців від загальної кількості щеплених мають несприятливі події після імунізації, проте більшість випадків — несерйозні.   Нарешті, Кузін нагадав, що вакцинація є найбільш ефективним засобом захисту від коронавірусної інфекції та сприяє більш легкому перебігу захворювання у разі його виникнення.   «98-99% тих, хто перебуває в палатах інтенсивної терапії, — невакциновані», — підкреслив він.   Нагадаємо, в Україні одну дозу вакцини від коронавірусу отримали 12 228 642 особи, дві — 8 722 235 мешканців країни. Загалом проведено 20 950 877 щеплень.   Вакцинованим українцям обіцяють по 1000 гривень    

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

РФ може припинити транзит газу — Вітренко

Немає нічого, н…