Home ГРОШІ Куп’янськ залишається без тепла з вини місцевих комунальників, заявляють у «Нафтогазі»
16.11.2020

Куп’янськ залишається без тепла з вини місцевих комунальників, заявляють у «Нафтогазі»

kupjansk zalishayetsja bez tepla z vini miscevih komunalnikiv zajavljajut u naftogazi 588caed - Куп'янськ залишається без тепла з вини місцевих комунальників, заявляють у "Нафтогазі"

Опалювальний сезон досі не розпочався в місті Куп'янську Харківської області, оскільки місцеві комунальні підприємства не надали в "Нафтогаз України" документи для підписання договорів на газопостачання, повідомили в прес-службі НАК "Нафтогаз України".

"Місцеві виробники тепла — КП "Обласний інформаційно-технічний центр" і КП КМБ "Куп'янськтеплоенерго" — не надали НАК "Нафтогаз України"… документи, необхідні для укладення договорів на газопостачання відповідно до ст.22 закону України "Про теплопостачання" щодо правонаступництва за борговими зобов'язаннями", — зазначено в повідомленні.

За інформацією прес-служби НАК, ідеться про боргові зобов'язання розміром 118,3 млн грн. "Без урегулювання цієї ситуації компанія ("Нафтогаз України" — ІФ) юридично не може підписати договір про постачання газу з підприємством", — наголошують у "Нафтогазі".

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Борги за комуналку що робити — експерт розповів про ситуацію по країні

Протест проти …