Home ПОЛІТИКА Кравчук пропонує створити документ-дороговказ для подальшої роботи ТКГ
2 недели ago

Кравчук пропонує створити документ-дороговказ для подальшої роботи ТКГ

kravchuk proponuye stvoriti dokument dorogovkaz dlja podalshoyi roboti tkg 1625136 - Кравчук пропонує створити документ-дороговказ для подальшої роботи ТКГ

Голова делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Сьогодні відбулося засідання на рівні глав делегацій

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук запропонував виробити єдиний документ для ТКГ, який ухвалять лідери «нормандського формату». Про це повідомляє українська делегація в ТКГ в своєму Telegram-каналі.

Згідно з повідомленням, Кравчук запропонував представнику ОБСЄ та координатору політичної підгрупи ТКГ П’єру Морелю виробити та представити єдиний документ, до якого війдуть найкращі пропозиції сторін.

Новини за темою: Голова ОБСЄ застерегла Україну від повернення Донбасу за прикладом Нагірного Карабаху

«Вироблення єдиного документу, який ухвалять лідери держав «нормандського формату», є головним дороговказом для подальшої роботи ТКГ», — наголосила українська сторона.

На думку Кравчука, якщо до процесу консультацій підійти з цієї позиції, то ТКГ отримає усі шанси перейти до більш конструктивних кроків щодо виконання рішень, прийнятих в рамках комплексу домовленостей, починаючи з 2014 року.

Новини за темою: В уряді хочуть врахувати деякі документи ОРДЛО до деокупації Донбасу, – Резніков

Нагадаємо, раніше українська делегація в Тристоронній контактній групі (ТКГ) запропонувала розробити єдиний «План спільних кроків» для врегулювання ситуації на Донбасі.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…