Home НОВИНИ УКРАЇНИ Кравчук оголосив ультиматум на переговорах в ТКГ
1 неделя ago

Кравчук оголосив ультиматум на переговорах в ТКГ

kravchuk ogolosiv ultimatum na peregovorah v tkg 9488cd3 - Кравчук оголосив ультиматум на переговорах в ТКГ

Фото: leonid-kravchuk.com.ua Представники України залишать переговори, якщо з’явиться Пирогова

Українська сторона не братиме участі в переговорах політичної підгрупи, якщо в ній з’явиться «суспільний експерт» від «ДНР» Майя Пирогова.

Представники української делегації на переговорах у Мінську не братимуть участі в консультаціях політичної підгрупи, поки модератор ОБСЄ в ТКГ Хайді Грау не доб’ється виключення з переговорів засудженої в Україні за тероризм «громадської експертки» від «ДНР» Майї Пирогової. Про це заявив глава української делегації Леонід Кравчук в ефірі телеканалу Україна 24.

«Я звернувся письмово до нашого модератора ОБСЄ пані Хайді Грау з проханням, що така людина не може брати участь в переговорах і мати окреме вікно для переговорів… Українська делегація вже продемонструвала свою позицію: як тільки ця персона з’явиться на переговорах, ми не будемо навіть пояснювати чому, але ми залишаємо переговори на період, поки Хайді Грау не доб’ється виключення її з переговорного процесу. Наша делегація залишає переговори, поки це не буде зроблено», — заявив Кравчук.

Він додав, що «не знає, чи з’явиться Пирогова на наступному засіданні політичної робочої підгрупи ТКГ, оскільки опоненти української делегації повідомили, що Пирогова захворіла і поки не може бути присутня на консультаціях».

Раніше українська сторона звинуватила ОБСЄ в порушенні формату переговорів у Мінську. Це сталося через те, що модератор зустрічі від ОБСЄ наділив представників сепаратистів статусом учасників переговорів, оскільки вони мали паспорти РФ.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Доба в ООС: 17 обстрілів, у ЗСУ втрати

Фото: Zik Сепарати…