Home ПОЛІТИКА Ковальов: Якщо Шмигаль, Радуцький і Степанов замішані в скандалі з підпільною вакцинацією, то повинні бути відправлені у відставку і покарані
38 секунд ago

Ковальов: Якщо Шмигаль, Радуцький і Степанов замішані в скандалі з підпільною вакцинацією, то повинні бути відправлені у відставку і покарані

kovalov jakshho shmigal raduckij i stepanov zamishani v skandali z pidpilnoju vakcinaciyeju to povinni buti vidpravleni u vidstavku i pokarani eb5ffc9 - Ковальов: Якщо Шмигаль, Радуцький і Степанов замішані в скандалі з підпільною вакцинацією, то повинні бути відправлені у відставку і покарані

Фото з відкритих джерел

Якщо Денис Шмигаль, Михайло Радуцький і Максим Степанов замішані в скандалі з підпільною вакцинацією, то повинні бути відправлені у відставку і покарані. Про це заявив народний депутат від «Слуги народу» Олексій Ковальов на своїй сторінці в Facebook.

«Вже кілька днів у неофіційних джерелах поширюється інформація про таємну «VIP-вакцинацію». Ніби отриману з-за кордону партію вакцин продають по 3 тис. євро позачергово.

Якщо це так, виникає багато питань. Чого чекає голова профільного комітету Михайло Радуцький? Чому мовчить Міністр охорони здоров’я Максим Степанов? Чому немає офіційних коментарів або спростувань від прем’єра?»- написав він.

Ковальов припустив, що ці посадові особи замішані у справі або винні за фактом своєї бездіяльності.

«Шлях один — розслідування, відставки і покарання. Подібна ситуація склалася в Польщі, там винних швидко спіймали і покарали. А що у нас? Від СБУ і поліції поки теж немає реакції. Я буду досить категоричним і принциповим в даному питанні — цю справу не можна просто зам’яти, відповідальні повинні бути покарані терміново!» — додав нардеп.

Вже кілька днів у неофіційних джерелах поширюється інформація про таємне «VIP-вакцинування». Ніби отриману з — за кордону…Опубліковано Слуга народу-Ковальов Олексій-Округ 186 & nbsp;Неділя, 10 січня 2021 р.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Світ побачив, що Америка може бути вразливою, – політтехнолог про штурм Капітолія

Штурм Капітолo…