Home НОВИНИ СВІТУ Комітет ВР виділить понад 2 млрд гривень з COVID-фонду на експрес-тести
17.11.2020

Комітет ВР виділить понад 2 млрд гривень з COVID-фонду на експрес-тести

komitet vr vidilit ponad 2 mlrd griven z covid fondu na ekspres testi 3f62894 - Комітет ВР виділить понад 2 млрд гривень з COVID-фонду на експрес-тести

Тест на коронавірус (фото з відкритих джерел)

Бюджетний комітет Верховної ради підтримав виділення 2 мільярдів гривень на боротьбу з коронавірусом з COVID-фонду. Майже половину коштів спрямують на придбання експрес-тестів на коронавірус.

Про це повідомляє пресслужба «Слуги народу».

Так, на придбання експрес-тестів, які насамперед хочуть передати сімейним лікарям, мобільним бригадам та швидкій допомозі планують витратити 1 млрд гривень. Ще 896 млн гривень може піти на забезпечення киснем ліжок у стаціонарах всіх областей.

На інші важливі заходи, спрямовані проти COVID-19: субвенція місцевим бюджетам у розмірі 259 мільйонів гривень, із них 213 мільйонів — на придбання лабораторного обладнання для медичних закладів комунальної форми власності, а ще 46 мільйонів — на витратні матеріали для тестування донорів крові, — додали в СН.

Нагадаємо, що п’ятий президент Петро Порошенко представив план порятунку України від кризи, спричиненої пандемією коронавірусу. Він вимагає негайно припинити нецільове використання коронавірусного фонду і спрямувати всі кошти на забезпечення медзакладів, страхування медиків, масове безкоштовне тестування громадян, підтримку підприємців.

За його словами, залишок у 27 мільярдів гривень потрібно спрямувати винятково на боротьбу з коронавірусом.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Поки українці чекають на ліки проти covid-19, британці вирішили «змішувати» вакцину

Виявилося, що л…