Home НОВИНИ УКРАЇНИ Комаровський висловився про вакцину Covishield
06.03.2021

Комаровський висловився про вакцину Covishield

komarovskij vislovivsja pro vakcinu covishield c03cce1 - Комаровський висловився про вакцину Covishield

Фото: скриншот Євген Комаровський розповів про вакцину Covishield

Український лікар заявив, що Covishield ідентична AstraZeneca. А на заводі, де випускається ця вакцина, виробляється близько 65% всіх вакцин світу.

  Відомий український лікар Євген Комаровський підтримав застосування індійської вакцини Covishield, зазначивши, що вона ефективна і безпечна. Про це він сказав у відеоролику, оприлюдненому на його сторінці в Facebook.   «Covishield дорівнює AstraZeneca. Це все що вам потрібно знати. Ця вакцина з доведеною ефективністю, можна довго обговорювати, яка це ефективність, але вона явно перевищує 60%. Це захист від факту захворювання і важких форм захворювання. Вона здатна захистити того, хто щеплюється», — розповів Комаровський.   Він підкреслив, що схвалює застосування цієї вакцини. Але проблема в тому, що влада не має комунікації з народом, наголошує лікар.   Комаровський також розповів, що на заводі виробництва цієї вакцини в Індії виготовляється 65% вакцин світу для дітей.   «Це дуже сучасне підприємство. Саме тому AstraZeneca вибрала цей завод», — зазначив медик.   За словами Комаровського, всі розмови про неефективність і небезпеку вакцини є маячнею. Він закликав українців не відмовлятися від щеплення цією вакциною.  

  Нагадаємо, кількома днями раніше посол Британії підтвердив, що вакцини Covishield і AstraZeneca ідентичні. Сьогодні повідомлялося, що в Україні зробили рекордну кількість COVID-щеплень. А за весь час кампанія з вакцинації населення від коронавірусу зробили щеплення 12 481 людині.      

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Доба в ООС: 17 обстрілів, у ЗСУ втрати

Фото: Zik Сепарати…