Home НОВИНИ УКРАЇНИ Комаровський прокоментував закриті труни на похороні померлих від COVID
1 неделя ago

Комаровський прокоментував закриті труни на похороні померлих від COVID

komarovskij prokomentuvav zakriti truni na pohoroni pomerlih vid covid 76dea51 - Комаровський прокоментував закриті труни на похороні померлих від COVID

Фото: скриншот Євген Комаровський розповів, чи можна заразитися коронавірусом від небіжчика

Померла від коронавірусу людина вже нікого під час похорону заразити не може, небезпека полягає в іншому.

  Український лікар Євген Комаровський розвіяв міф, що стосується коронавірусу і, зокрема, можливості заразитися на похороні особи, яка померла від коронавірусу. Про це він розповів у своєму відеоблозі на YouTube.   «Похорон людини з коронавірусною інфекцією небезпечний тільки тим, що родичі, які товпляться біля труни, порушують соціальну дистанцію», — сказав Комаровський.   За його словами, сам померлий нікого заразити не може.   «Треба дотримуватися протиепідемічних правил у процесі похорону: маски, соціальне дистанціювання. Але сам факт похорону, ваше перебування поруч з померлим, не несе ніякого додаткового ризику», — додав доктор, зазначивши, що влада повинна проводити роз’яснювальну роботу з цього приводу.  

    Раніше Комаровський розповів, де особливо високим є ризик коронавірусної інфекції. Доктор дав практичні поради, як визначити, чи високий ризик зараження коронавірусом у тому чи іншому приміщенні.   Він також описав постковідний синдром і дав поради, як полегшити самопочуття людини, що перехворіла.  

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

СБУ була ініціатором введення санкцій проти авіакомпаній, які виконують рейси до аеропортів РФ

Українська стl…