Home ПОЛІТИКА Кинув недопалок у салон мікроавтобуса і виламав «двірник», – Мосійчук про новий інцидент з нардепом Юрченком
10.12.2020

Кинув недопалок у салон мікроавтобуса і виламав «двірник», – Мосійчук про новий інцидент з нардепом Юрченком

kinuv nedopalok u salon mikroavtobusa i vilamav dvirnik mosijchuk pro novij incident z nardepom jurchenkom 9d096d3 - Кинув недопалок у салон мікроавтобуса і виламав "двірник", – Мосійчук про новий інцидент з нардепом Юрченком

Скріншот ZIK

Бійки не було, уточнив Ігор Мосійчук

Інцидент із двома робітниками у Києві, який стався учора, спровокував сам нардеп Олександр Юрченко. Парламентар кричав на робітників, кинув свій недопалок салон мікроавтобуса, відірвав «двірник», а потім викликав поліцію.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України VIII скликання Ігор Мосійчук.

Політик розповів про деталі інциденту із нардепом Олександром Юрченком, який стався напередодні у столиці.

«Згідно з оперативно-розшуковими даними, конфлікт місце мав, бійки не було. І конфлікт спровокував саме нардеп Юрченко, який, як «барин», вважав, що йому мають поступитися дорогою. Вийшов зі свого авто, підійшов до мікроавтобуса, в якому їхали двоє роботяг, які у сусідньому будинку людям двері вставляли. Почав кричати на них, кинув недопалок свій у цей мікроавтобус крізь відчинене вікно, відірвав – народний депутат, вдумайтеся! – «двірник» у цьому мікроавтобусі, а потім ще й сам викликав поліцію», – зазначив Ігор Мосійчук.

Новини за темою: Підозрюваний у хабарництві депутат Юрченко каже, що не складатиме мандат

Як повідомляли напередодні, у Києві знову побили народного депутата  Олександра Юрченка.

Раніше повідомляли, що у кулуарах Верховної Ради України побилися народні депутати Гео Лерос і Олександр Юрченко.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Шмигаль запросив Канаду долучитися до «Кримської платформи»

Прем’єр-мінісm…