Home КИЇВ Київ знову потрапив у десятку міст із найбруднішим повітрям у світі
17.01.2021

Київ знову потрапив у десятку міст із найбруднішим повітрям у світі

Антирейтинг очолило індійське Делі

kiyiv znovu potrapiv u desjatku mist iz najbrudnishim povitrjam u sviti cb437f2 - Київ знову потрапив у десятку міст із найбруднішим повітрям у світі

Фото з відкритих джерел

Київ сьогодні, 17 січня, знову опинився в переліку міст із найбільш забрудненим повітрям у світі. Про це свідчать дані порталу IQair.

Відповідно до переліку, українська столиця посіла 9 місце в антирейтингу, поступившися за цим показником індійським містам Делі, Калькутта і Мумбаї, пакистанським Карачі і Лаор, бангладешській столиці Дакка, Ель-Кувейту й непальскому Катманду.

Водночас у Києві показники забрудненості повітря ідентичні Гонконгу.

kiyiv znovu potrapiv u desjatku mist iz najbrudnishim povitrjam u sviti 7fb54ff - Київ знову потрапив у десятку міст із найбруднішим повітрям у світі

Перелік міст із найбруднішим повітрям у світі 17 січня IQAir

Нагадаємо, в листопаді у Києві зафіксували один із найвищих показників забруднення повітря у світі. Тоді рівень забруднення повітря в столиці України характеризувався як «нездоровий для чутливих груп населення».

Новини за темою: Київ посів 20 місце у рейтингу найкращих міст для дистанційної роботи

Раніше повідомлялося, що Київ посів сьоме місце в світі у рейтингу міст з найвищими втратами часу в заторах. Минулого року найсильніші затори в столиці спостерігалися у грудні, в той час як з березня до кінця травня дороги були найбільш вільними. 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Метро на Виноградар: «Київметробуд» подолав чергову відмітку тунелю до станції «Сирець»

Фото: aspi.news Фото: aspi.news Ф…