Home КИЇВ Київ посів сьоме місце в рейтингу міст із найбільшими заторами в світі
5 секунд ago

Київ посів сьоме місце в рейтингу міст із найбільшими заторами в світі

Одеса та Харків посіли в переліку 11-те та 13-те місця відповідно

kiyiv posiv some misce v rejtingu mist iz najbilshimi zatorami v sviti 084419e - Київ посів сьоме місце в рейтингу міст із найбільшими заторами в світі

Фото з відкритих джерел

Київ посів сьоме місце в світі у рейтингу міст з найвищими втратами часу в заторах. Про це свідчать дані щорічного переліку Traffic Index 2020, передає «Страна.ua».

Зазначається, що найсильніші затори в столиці спостерігалися у грудні, в той час як з березня до кінця травня дороги були найбільш вільними. Загалом у 2020-му році затримка в місті складала 51%. Це означає, що годинна поїздка в Києві насправді займає півтори години. У 2019 році Київ у цьому ж рейтингу посів 12 місце із середньою затримкою 53%.

Наразі ж перше місце за кількістю заторів посіла Москва й регіон, друге – Мумбаї (Індія), третє – Богота (Колумбія). Серед українських міст до двадцятки «лідерів» потрапили також Одеса (11-те місце в світі) та Харків (13-та позиція).

kiyiv posiv some misce v rejtingu mist iz najbilshimi zatorami v sviti 36b55ef - Київ посів сьоме місце в рейтингу міст із найбільшими заторами в світі

Топ-10 міст із найбільшими заторами в світі Traffic Index 2020

Новини за темою: Київ посів 20 місце у рейтингу найкращих міст для дистанційної роботи

Нагадаємо, в листопаді у Києві зафіксували один із найвищих показників забруднення повітря у світі. Тоді рівень забруднення повітря в столиці України характеризувався як «нездоровий для чутливих груп населення».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

У Дніпровському районі столиці сталася масова бійка. Відео

Фото з відкрит …