Home КИЇВ Киянам готують підвищення ціни на воду: На скільки підскочить тариф
3 недели ago

Киянам готують підвищення ціни на воду: На скільки підскочить тариф

kijanam gotujut pidvishhennja cini na vodu na skilki pidskochit tarif a5a48b1 - Киянам готують підвищення ціни на воду: На скільки підскочить тариф

Водостачання Фото з відкритих джерел

У середньому тариф на холодну воду збільшиться на 15-20%

З 1 січня 2021 року мешканців Києва чекає подорожчання на послугу холодної води. У середньому тариф збільшиться на 15-20%, до 14,74 грн за водопостачання та 12,61 грн за «куб» за водовідведення. Про це повідомляє пресслужба «Київводоканалу».

«Встановити тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів м. Києва в розмірі 27,35 грн (у т. ч. ПДВ 4,56 грн) за 1 куб. м, з них: 14,74 грн (у т. ч. ПДВ 2,46 грн) за 1 куб. м водопостачання; 12,61 грн (у т. ч. ПДВ 2,10 грн) за 1 куб. м водовідведення», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що розрахунки планованих тарифів на 2021 рік проведено на підставі і виключно відповідно до вимог чинного законодавства України та постанов національного регулятора.

Вже відомо що тарифи зміняться також в Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Запоріжжі та більшості інших обласних центрів. Також прописані зміни в тарифах для деяких водоканалів у райцентрах (Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Кривий Ріг, Умань та ін.).

Новини за темою: У Міненерго пояснили зростання тарифів на електроенергію для населення

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на своєму засіданні у понеділок, 28 грудня, скасував пільговий тариф на електроенергію, встановлений на рівні 90 копійок за кВт⋅год для населення на перші 100 кВт⋅год, та встановив з 1 січня 2021 року фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт⋅год.

Крім того, газопостачальна компанія «Нафтогаз» оприлюднила нову ціну на газ для побутових клієнтів, так, у січні вона збільшиться на 14% у порівнянні із груднем (6,33 грн). У січні 2021 року ціну на природний газ для побутових клієнтів буде на рівні 7,22 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки).

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Вибух в квартирі столичної багатоповерхівки: Поліція розпочала кримінальне провадження

На щастя, обійш…