Home НОВИНИ УКРАЇНИ Кабмін продовжив на рік мита на російські товари
25.11.2020

Кабмін продовжив на рік мита на російські товари

kabmin prodovzhiv na rik mita na rosijski tovari 8fd59ca - Кабмін продовжив на рік мита на російські товари

Фото: Корреспондент.net Кабмін продовжив на рік мита на російські товари

Мита залишили на максимальному рівні, дозволеному СОТ. Тепер дата їхнього закінчення перенесена на 31 грудня 2021 року.

Кабмін продовжив максимальні ставки мита на ввезення в Україну російських товарів ще на рік. Постанову прийняли на засіданні в середу, 25 листопада.

Документом продовжується до 31 грудня 2021 року застосування пільгових ставок ввізного мита, встановлених Митним тарифом України (піднятих до рівня ставок режиму найбільшого сприяння СОТ) щодо імпорту товарів, країною походження яких є Росія.

У пояснювальній записці до проекту постанови сказано, що Росія з 1 січня 2016 року в односторонньому порядку припинила дію Договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД щодо України, в зв’язку з чим до товарів українського походження застосовується ввізне мито в розмірі ставок Єдиного митного тарифу ЄАЕС.

Також з серпня 2014 року на територію Росії заборонено ввезення сільськогосподарської продукції з України, а з 1 червня 2019 введена дозвільна система вивезення в Україну окремих товарів згідно із затвердженим переліком.

«Зазначені дії з боку РФ завдають шкоди інтересам національної економічної безпеки, економічним інтересам України і законним інтересам суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, і містять ознаки дискримінаційних дій щодо України в сфері торгівлі», — пояснили в Кабміні.

Proekt postanovi from Oleksandr Bilous

Нагадаємо, що раніше Пєсков заявив про «русофобські антитіла» в Україні. Підсумки місцевих виборів в Україні показали, що «антитіла» не такі сильні вже, вважає спікер Кремля.

Також Зеленський розповів, як спілкується з Путіним. Для спілкування з президентом Росії у Зеленського є два формати. При цьому комунікація хоч і обмежена, але предметна.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

В Україні знову рекордно подорожчав автогаз

Фото: avtoblog.ua Ціни на …