Home НОВИНИ УКРАЇНИ Кабмін погодив звільнення голів Харківської та Закарпатської ОДА
4 недели ago

Кабмін погодив звільнення голів Харківської та Закарпатської ОДА

kabmin pogodiv zvilnennja goliv harkivskoyi ta zakarpatskoyi oda d5ed6a5 - Кабмін погодив звільнення голів Харківської та Закарпатської ОДА

Фото: Корреспондент.net Кабмін погодив звільнення голови Закарпатської та Харківської ОДА

З посади голови Харківської ОДА звільнили Олексія Кучера, а з посади голови Закарпатської ОДА — Олексія Петрова.

Кабінет міністрів погодив звільнення голови Харківської ОДА Олексія Кучера і Олексія Петрова. Таке рішення було ухвалено на засіданні в середу, 25 листопада.

Водночас на посаду голови Харківської ОДА Кабмін погодив призначення Айни Тимчук, яка зараз займає посаду керівника апарату Дніпропетровської ОДА.

Зазначається, що в ОДА Тимчук працювала з 2000 по 2010 рік. У 2010-2014 роках була заступником мера Харкова Геннадія Кернеса. У 2015 році повернулася до Дніпропетровської області на посаду заступника голови ОДА, а з 2018 — очолила апарат облдержадміністрації.

У свою чергу на посаду голови Закарпатської ОДА погодили призначення Анатолія Полоскова, який займав посаду начальника управління СБУ в Кіровоградській області з 2019 року, а також був керівником Департаменту контррозвідки СБУ з 2017 по 2019 рік. Полосков працює директором виноробної компанії Шато Чизай.

Напередодні Зеленський змінив голову Хмельницької ОДА. З посади звільнили Дмитра Габінета, тимчасово виконувати обов’язки глави ОДА буде Роман Примуш.

Раніше Зеленський призначив нового голову Сумської ОДА. На посаду призначено Василя Фому, який раніше працював в органах місцевого самоврядування і займав керівні посади на підприємствах.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

У Харкові приземлився літак з тілом Кернеса

Фото: Facebook/Геннади&#…