Home НОВИНИ УКРАЇНИ Кабмін озвучив середню ціну за гектар землі
01.08.2021

Кабмін озвучив середню ціну за гектар землі

kabmin ozvuchiv serednju cinu za gektar zemli b80b747 - Кабмін озвучив середню ціну за гектар землі

Фото: minfin.com.ua В Україні місяць працює ринок землі

За перший місяць роботи ринку загальна площа проданих ділянок склала 5324 га, а сума угод — 210 млн гривень.

За перший місяць повноцінної дії ринку землі в Україні середня ціна за гектар землі сільгосппризначення становить 40 тисяч грн. Про це сказав міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко, повідомляє прес-служба відомства в п’ятницю, 30 липня.

Місяць тому, коли запускали ринок землі, вас намагалися налякати масовим скуповуванням земель іноземцями, вагонами з чорноземом, які направляються на Схід, і агрохолдингами, які відберуть ваші землі. Протягом місяця роботи ринку, як я і обіцяв, не відбулося нічого подібного. Ринок працює, — зазначив міністр.

За його даними, за 30 днів від старту ринку землі підписана 2901 угода.

«Тобто, лише один з кожних 2000 власників землі розпорядився нею: продав або подарував», — зазначив Лещенко.

Він додав, що за перший місяць роботи ринку загальна площа проданих ділянок, щодо яких зареєстровано угоди, склала 5324 га, а сума угод — 210 млн гривень.

«За перший місяць роботи ринку землі середня ціна за український гектар складає 40 тисяч гривень. Найбільше землі придбали в Полтавській, Тернопільській і Кіровоградській областях. Але географія продажів — по всій країні», — зазначив Лещенко.

kabmin ozvuchiv serednju cinu za gektar zemli 6fcf19c - Кабмін озвучив середню ціну за гектар землі

Нагадаємо, що 1 липня в Україні запрацював ринок землі. З цього дня скасовано заборону на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Пізніше в Мін’юсті заявили, що українці почали продавати землю. За першу половину дня після скасування мораторію Мін’юст зареєстрував 33 угоди з продажу землі.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

В ОП розібрали проблеми реалізації судової реформи

Фото: Офис през…