Home НОВИНИ УКРАЇНИ Кабмін думає про локдаун на зимові свята
25.11.2020

Кабмін думає про локдаун на зимові свята

kabmin dumaye pro lokdaun na zimovi svjata 905b436 - Кабмін думає про локдаун на зимові свята

Фото: kmu.gov.ua Про введення більш жорстких заходів зараз не йдеться, — Денис Шмигаль

Кабмін готується до всіх сценаріїв, і не відкидається, що локдаун в Україні буде на новорічні свята. Зараз вся країна в помаранчевій зоні.

Кабінет міністрів України поки не збирається вводити більш жорсткий карантин, однак уряд готується до різних сценаріїв ситуації з коронавірусом. Так, не відкидається, що локдаун в країні трапиться на новорічні та різдвяні свята. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в середу, 25 листопада, на засіданні уряду.

Рішення ухвалять за результатами карантину вихідного дня. Але вже зараз, зазначає влада, зафіксовано зменшення мобільності населення.

«Ми готуємося до всіх можливих сценаріїв, включаючи введення карантину на зимові свята. Зараз вся країна в помаранчевій зоні, діє карантин вихідного дня», — заявив Шмигаль.

Прем’єр додав, що уряд відкрито заявляє про те, що розробляє план на випадок погіршення ситуації з поширенням в країні коронавірусної інфекції.

«Про введення більш жорстких заходів зараз не йдеться. Але ми розуміємо, що кінець грудня і початок січня — період новорічних свят. Це зустрічі, ярмарки, тісні контакти між людьми. І все це може дати значний поштовх до сплеску хвороби, якого медична система може не витримати», — зазначив Денис Шмигаль.

Він також розповів, що в Кабміні вихід на плато щодо захворюваності на COVID-19 прогнозують на початку грудня.

«Певне поліпшення ситуації ми можемо бачити вже сьогодні і за кількістю зайнятих ліжок, і за кількістю хворих», — сказав прем’єр-міністр, додавши, що в лікарнях кількість хворих стабілізувалася на рівні 27-28 тисяч.

«Ми не рухаємося вгору, не перетинаємо позначку в 30 тисяч. І це позитивний результат», — зазначив Шмигаль.

Раніше повідомлялося про те, що Вінниця планує перенести карантин вихідного дня. Замість суботи-неділі заклади будуть закриті в понеділок-вівторок. Такий захід покликаний допомогти підприємцям.

Також відомо, що на Різдво в Європі послаблять карантин.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Зниклого главу Білоруського дому знайшли повішеним

Фото: Instagram/vvshishov Віталo…