Home ПОЛІТИКА Журналіст Кацман: «Влада мріє, щоб всі працювали як роботи, платили податки, не хворіли, не жили – і вмирали на радість державі в день виходу на пенсію!»
28.12.2020

Журналіст Кацман: «Влада мріє, щоб всі працювали як роботи, платили податки, не хворіли, не жили – і вмирали на радість державі в день виходу на пенсію!»

zhurnalist kacman vlada mriye shhob vsi pracjuvali jak roboti platili podatki ne hvorili ne zhili i vmirali na radist derzhavi v den vihodu na pe 79addab - Журналіст Кацман: "Влада мріє, щоб всі працювали як роботи, платили податки, не хворіли, не жили – і вмирали на радість державі в день виходу на пенсію!"

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Влада виганяє на вулицю десятки тисяч пацієнтів психіатричних лікарень, вивільняючи території лікарень. Це — логіка «медреформи Супрун», це — логіка влади: працюй як робот, плати податки, не хворій, не їж, не живи, вмирай в день виходу на пенсію, щоб порадувати державу!

Про це заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі програми «Політика здоров’я» на телеканалі NewsOne.

«Дуже справедливо говорила одна медсестра: «Державі потрібні люди-роботи, які тільки роблять свою роботу і платять податки». Я б ще додав: «і вмирають ви в день виходу на пенсію до приїзду в поліклініку…», щоб ті гроші, які, за словами Супрун, пішли за пацієнтом (на його лікування), дійшли до держави і без пацієнта. Це, здається, ідеальна картина для влади!»,- обурився він.

Експерт заявив, що «закриття психіатричних лікарень – це не вирішення проблеми, це дикість, коли в країні пандемії і карантинів закриваються тубдиспансери і психіатричні лікарні».

«Я як філолог вважаю, що визначення «душевнохворі люди» – це правильний термін, куди точніше випередження «псих»… у людей «болить душа», їм потрібно заспокоєння, примирення зі світом… ці люди, можливо, не стільки потребують медикаментозного лікування, скільки в профілактиці та уважному догляді… І в Конституції України є стаття 49, де йдеться про охорону (!) здоров’я народу України — і нічого не сказано, що психологічне здоров’я не досягається профілактикою, а його потрібно продавати, комерціалізувати, перетворювати на заробіток. Втім, всі ці «реформи» і вичерпуються, по суті, вилученням з Конституції права на безкоштовне медичне обслуговування від держави», — констатував журналіст.

Новини за темою: Журналіст Кацман: Україна програла 25-річну війну з корупцією — це зло стало частиною держполітики

«Уявляєте, що ми стоїмо перед фактом — 22 тисячі людей, за заявою Семена Глузмана, змушені покинути лікарні і вийти по суті в агресивне громадське середовище! Тобто держава їм каже: «Покиньте поліклініки – і йдіть вмирайте!». Не можна кидати напризволяще тих, хто може постраждати від агресивного суспільства в період війни, коли навколо повно зброї, коли суспільство в поствоєнному синдромі. Турбота про таких людей — це і є показник соціальності, гуманності країни. Ми ж перестаємо бути такою, ми викидаємо людей на вулиці, лікарів залишаємо без робочих місць, змушуючи їх йти в комерцію або їхати з країни. Це шлях в нікуди, такі реформи — справжня біда!», — резюмував Володимир Кацман.

Нагадаємо, раніше Володимир Кацман заявляв, що уряд прем’єр-міністра Дениса Шмигаля веде справжню тарифну війну зі своїм народом, підвищуючи ціни під час пандемії.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

На кожному етапі народовладдя блокується органами влади, – Лукаш щодо закону про референдум

Олена Лукаш Ск …