Home НОВИНИ УКРАЇНИ Жителю Нікополя ампутували обидві ноги після укусу павука
26.11.2020

Жителю Нікополя ампутували обидві ноги після укусу павука

zhitelju nikopolja amputuvali obidvi nogi pislja ukusu pavuka 3aa4c8a - Жителю Нікополя ампутували обидві ноги після укусу павука

Фото: freeradio.com.ua Чоловік міг постраждати від укусу отруйного жовтосумного колючого павука

Місцевого жителя, коли він займався роботами на дачі, вкусив отруйний павук. Після ускладнень від укусу постраждалому ампутували обидві ноги. Йому належить довге лікування.

  Жителя Нікополя Станіслава Бойка вкусив отруйний павук. В результаті цього чоловік позбувся обох ніг. Комаха вкусила працівника феросплавного заводу, коли він обрізав виноград на дачі, пише місцеве видання NikopolNews.   У 54-річного Бойка почалися ускладнення. Його доставили в реанімаційне відділення лікарні Мечникова в Дніпрі.   Медикам, щоб врятувати життя нікопольчанина, довелося ампутувати йому ноги. Тепер на чоловіка чекає тривале лікування і реабілітація.   Нікопольський біолог Сергій Тороп вважає, що чоловік міг постраждати від укусу отруйного жовтосумного колючого павука.   «Він вважається найбільш отруйним з представників роду Хеіракантіум, що мешкають в Європі. Його укус не смертельний, але здатний викликати сильну алергічну реакцію. У постраждалих спостерігається гострий пекучий біль, набряк укушеного місця, блювота, запаморочення, озноб, підвищення температури та артеріального тиску. Павуки можуть досягати довжини 15 мм. Полюють часто вночі, ховаються в листі трав’янистих рослин, згорнутих у трубочку, там їх важко виявити», — розповів Тороп.   До цього ми писали, що в руці жінки утворилася діра після укусу павука. Британка взяла під пахву подушку, в якій ховався отруйний павук, і отримала небезпечний укус.   Також нагадаємо, що брати дали вкусити себе отруйному павуку, щоб стати супергероями. Діти повірили, що після укусу павука вони здобудуть надлюдські здібності, тому дозволили, щоб їх вкусив каракурт.    

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Кулеба дав оцінку виборам в ФРН

Хто б не стояв н&#…