Home НОВИНИ УКРАЇНИ Інфекціоніст назвала дітей двигунами пандемії
26.11.2020

Інфекціоніст назвала дітей двигунами пандемії

infekcionist nazvala ditej dvigunami pandemiyi d5d11e0 - Інфекціоніст назвала дітей двигунами пандемії

Фото: drohobych-rada.gov.ua Діти часто приносять інфекцію додому

Діти, які безсимптомно хворіють, приносять вірус у будинок до своїх родичів, які належать до груп ризику.

Діти, які без симптомів хворіють на коронавірус, є «двигуном епідемії», оскільки приносять інфекцію в будинок. Про це сказала інфекціоніст, доктор медичних наук, Ольга Голубовська під час виступу на Українському жіночому конгресі.

Вона наголосила, що люди з безсимптомним перебігом COVID-19 є заразними.

«Більше того, ці хворі і є двигуном епідемії… з усієї популяції людей найбільш часто безсимптомні форми у дітей. І діти є двигуном будь-якої епідемії. Тому що вони приносять цю хворобу безсимптомну в будинок до своїх родичів, які належать до груп ризику», — сказала Голубовська.

За її словами, в американців є рекомендація щодо тестування, яку Україна перейняла, згідно з якою, якщо в будинку є молода людина з легкими респіраторними симптомами, то це повинно розцінюватися як COVID-19, якщо не доведено протилежне. Її тестувати не обов’язково, але при цьому потрібно тестувати людей з групи ризику, з якими вона живе.

«Якщо дитина хвора, або респіраторний якийсь симптом, тоді групи ризику повинні десь на 4-5 день від моменту контакту з хворою дитиною обстежитися», — сказала інфекціоніст, додавши, що на другий день тест ще може не виявити зараження.

Нагадаємо, що в Україні понад 15 тисяч випадків COVID-19 за день. Таким чином напередодні був встановлений новий антирекорд. При цьому одужали за добу понад 9,6 тисячі українців.

Українцям слід готуватися до локдауну — ЗМІ

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Судді обрали представників в Етичну раду

Фото: facebook.com/judiciarypressoffice Радk…